Zwłoki mężczyzny leżały nad strugą w Podłężu

0

W środę ok. godz. 16.00 wyszedł z domu 61-letni mieszkaniec wsi Podłęże (gm. Pińczów).  Miał udać się do sklepu. Od tamtego czasu, aż do czwartku rodzina nie wiedziała gdzie się znajduje, ponieważ nie powrócił do domu.  Ciało mężczyzny leżało niedaleko od domu, obok miejscowego cieku.


Córka mężczyzny, zanim zawiadomiła policję, rozpoczęła poszukiwania na własną rękę. Około 200 metrów od domu płynie struga, a na niej umiejscowiona jest dzika kładka. Mieszkańcy tak skracają sobie drogę do sklepu.

-Kobieta postanowiła sprawdzić jeszcze to miejsce, zanim zawiadomi policję i tam właśnie znalazła ojca. Działo się to w godzinach wczesnowieczornych – mówi asp. Damian Stefaniec, oficer prasowy pińczowskiej policji.

Jak dodaje policjant, ciało leżało na ziemi obok cieku, nie w nim. Wstępnie wykluczany jest udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Technicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, na miejscu działał prokurator, a ciało 61-letniego mężczyzny zostało przekazane do badania pośmiertnego.

-Dopiero po sekcji zwłok będzie można powiedzieć, co właściwie było przyczyną śmierci mieszkańca Podłęża – poinformował oficer Stefaniec.

Udostępnij.

Dodaj komentarz