Zostali pobici w centrum Buska

0

W piątek w nocy buscy policjanci zatrzymali trzech napastników w wieku od 19 do 26 lat, którzy podejrzewani są o pobicie dwóch mężczyzn. Do 23 – latka i jego o rok młodszego kolegi podeszło trzech mężczyzn i jeden z nich uderzył 22 – latka w twarz. Kiedy kolega uderzonego stanął w jego obronie, również i on został zaatakowany. W wyniku pobicia napadniętym trzeba było udzielić pomocy medycznej.
Zdarzenie miało miejsce w centrum Buska – Zdroju w piątek przed północą. Do siedzącego na ławce 23 – latka i jego o rok młodszego kolegi podeszło trzech mężczyzn. Nagle, bez powodu jeden z trzech przybyszów uderzył w twarz 22 – latka. Kiedy kolega uderzonego stanął w jego obronie, również i on został zaatakowany. Trzej napastnicy zadawali swoim ofiarom uderzenia po całym ciele.

monitoring

O powyższym zdarzeniu napadnięci powiadomili dyżurnego z buskiej komendy Policji. Na miejsce pojechały policyjne patrole. Stróże prawa zatrzymali tam trzech mężczyzn w wieku od 19 do 26 lat, którzy są podejrzewani o pobicie. W czasie zatrzymania byli nietrzeźwi. Noc spędzili w policyjnej celi. W wyniku pobicia, napadniętym trzeba było udzielić pomocy medycznej.

Śledczy będą wyjaśniać, jaki udział w pobiciu miał każdy z zatrzymanych mężczyzn. Ustawodawca za pobicie przewiduje karę nawet do 3 lat pobytu w zakładzie karnym.

Źródło: KPP w Busku-Zdroju

Udostępnij.

Dodaj komentarz