Znani i lubiani gościli w Busku!

0

Byli tu już Radosław Majdan, Górnik Zabrze, reprezentacja Polski i Szkocji U16, Agata Młynarska, Piotr Zelt, Grażyna Wolszczak, Magdalena Gessler, Krzysztof Zanussi, czy Dorota Gardias. Tym razem w cieszącym się  dużą popularnością i uznaniem, czterogwiazdkowym Hotelu Słoneczny Zdrój gościli artyści, których tak niedawno można było podziwiać na deskach buskiego Domu Kultury, a już wkrótce w kolejnych miastach w całej Polsce.

Joanna Orleańska, Aneta Zając, Aleksandra Zienkiewicz, Łukasz Płoszajski, Kazimierz Mazur, Paweł Koślik, Rafał Kwietniewski, , Sebastian Stankiewicz, Jakub Wieczorek, Robert Wabich, oraz Wojciech Błach, to oni oprócz prób oraz ostatnich szlifów do premiery spektaklu „Weekend z R” – komedii wielu zwrotów akcji, intryg i sekretów, mieli okazję zrelaksować się w hotelowym SPA, skorzystać z zabiegów medycznych oraz poznać regionalne smaki.

– Cieszymy się, że po raz kolejny gościmy m.in. Wojtka Błacha, tym razem nie tylko z rodziną,  ale również z przyjaciółmi. Mamy nadzieje, że po tej wizycie oni również staną się naszymi stałymi Gośćmi. Kiedy podczas wspólnej rozmowy padło hasło zorganizowania prób do spektaklu oraz premiery w naszym mieście- nie zastanawiałem się długo  – mówi Kamil Wojciechowski, kierownik marketingu i sprzedaży Hotelu Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness.

Wojciech Błach – reżyser i aktor spektaklu „Weekend z R”, podkreśla, że do Buska zawsze wraca chętnie. Po pierwsze, mieszkał w tej okolicy przez prawie 20 lat i ma wielki sentyment do tego regionu. Po drugie dzięki pobytom w hotelu Słoneczny Zdrój może śmiało powiedzieć, że regeneruje swoje zdrowie fizyczne – dzięki zabiegom i kąpielom w siarce oraz zdrowie psychiczne relaksując się w strefie spa.

– No i jeszcze jest restauracja ze wspaniałą kuchnią opartą na produktach regionalnych. Tym razem przyjechaliśmy wraz z koleżankami i kolegami aktorami generalne na próby i na premierę spektaklu „Weekend z R”. Zostaliśmy ugoszczeni naprawdę w sposób iście „królewski” – dodał Wojciech Błach reżyser i aktor spektaklu „Weekend z R”

Komedię mogli obejrzeć mieszkańcy Buska- Zdroju, którzy licznie przybyli na wydarzenie.

Przypomnijmy, że Hotel**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness to  najlepszy w kraju hotel medyczny – 44 gabinety zabiegowe wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny do leczenia schorzeń skórnych, ortopedyczno – urazowych,   bólów kręgosłupa i stawów, układu nerwowego, układu krążenia oraz chorób reumatologicznych przy wykorzystaniu leczniczych wód siarkowych.     M.G.

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com