Złota: Dostawca pieczywa zasłabł za kierownicą. Stracił życie.

0

Nieprzyjemnie rozpoczął się tydzień na drogach powiatu pińczowskiego. Wczesnym rankiem, 20 lutego (poniedziałek) w Złotej doszło do przykrego zdarzenia, w którym życie stracił 55-letni mieszkaniec tej miejscowości.

Mężczyzna rozwożący pieczywo o godz 4.45 przyjechał z dostawą do Zespołu Placówek Oświatowych w Złotej. Po dostarczeniu chleba wyruszył w dalszą trasę. Dostawczy citroen ujechał zaledwie 50 metrów i wjechał w drzewo znajdujące się na terenie przyszkolnego parku.

zdjęcie

-Wstępne ustalenia ratowników pozwoliły określić, że mężczyzna nie doznał żadnych obrażeń ciała w wyniku uderzenia, chociażby ze względu na fakt, że dopiero ruszał z miejsca. Lekarz będący na miejscu zdarzenia stwierdził, że przyczyną śmierci mężczyzny była niewydolność serca – poinformował Damian Stefaniec z KPP Pińczów.

Mężczyzna od razu uzyskał pomoc od mieszkańców i ochotników OSP Złota, którzy prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową do przyjazdu ratowników. Niestety nie dała ona pozytywnego rezultatu, mężczyzna zmarł.

/KL/

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com