Zderzenie samochodu osobowego z motocyklem. Jedna osoba w szpitalu

0

13 maja w miejscowości Oblekoń w gminie Pacanów w powiecie buskim, doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego oraz motocykla. Zgłoszenie o zdarzeniu buscy strażacy otrzymali w godzinach południowych.

Do zdarzenia  zadysponowano dwa zastępy z JRG z Buska-Zdroju oraz miejscową jednostkę OSP włączoną do KSRG. Jak poinformował nas  Jarosław Baran – z KP PSP w Busku-Zdroju, po dojeździe na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono, że w wypadku uczestniczyły:  samochód osobowy skoda fabia oraz motocykl honda. Pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby w tym jedno dziecko.

– Osoby podróżujące samochodem osobowym znajdowały się poza pojazdem nie odnosząc żadnych obrażeń ciała, natomiast kierujący jednośladem znajdował się wraz z motocyklem poza jezdnią z podejrzeniem złamanej kończyny dolnej. Nasze działania  polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym w wypadku oraz odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach – podaje Jarosław Baran z KP PSP w Busku-Zdroju.

Do szpitala  została zabrana jedna osoba.

KP PSP Busko-Zdrój

Udostępnij.

Dodaj komentarz