Zapraszamy na imprezowy weekend

0

Przed nami dwa dni pełne atrakcji dla wszystkich mieszkańców Gminy Kazimierza Wielka i nie tylko. Już dziś serdecznie polecamy obydwie imprezy.
• W sobotę 21 lipca, na Stadionie Sparty odbędą się XII Międzynarodowe Dni Kazimierzy Wielkiej oraz Festyn Rodzinny pn. „Dopalaczom – Powiedz STOP”. Zabawa rozpocznie się o godzinie 17.00, a po oficjalnym otwarciu na scenie pojawi się grupa UpTown Live Band. Potem zagrają kolejno: „Exelent” (godz. 19.00) i znany zespół Verba (godz. 20.00), a o 21.15 wystąpi gwiazda wieczoru Kapela „Ciupaga”. Po tym koncercie, około godz. 22.30 rozpocznie się zabawa taneczna z DJ Tomi SHOW oraz zespołem Respect. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów: burmistrza MiG Kazimierza Wielka, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i KOK. Oczywiście nie zabraknie wesołego miasteczka, stoisk handlowych i małej gastronomii.
• Z kolei niedziela 22 lipca rozpocznie się akcentem patriotycznym. O godzinie 15.00, na kazimierskim rondzie odbędzie się uroczyste odsłonięcie tablicy z nazwiskiem patrona ronda – mjr dypl. Ludwika Zwolańskiego, po czym zebrani w uroczystym szyku, z biało – czerwoną flagą przejdą ulicami miasta nad zbiornik retencyjny. Tam, o… więcej w papierowym wydaniu “Tygodnika Ponidzia”. 

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com