Zapraszamy do kiosków po „Tygodnik Ponidzia”

0

12. grudnia ukaże się najnowsze, papierowe wydanie „Tygodnika Ponidzia”. Zapraszamy zatem po czasopismo do kiosków RUCHu i sklepów – punktów sprzedaży KOLPORTERA.
„Odżyje wąskotorówka na Ponidziu”, „Otwarcie klubu seniora”, zwycięstwo naszej redakcyjnej koleżanki w poważnym konkursie, „Z Kaczmarskim po raz czternasty”, „Mikołaje Pińczowskie” – to niektóre z ciekawszych tematów jakie poruszyliśmy na łamach gazety.
Przeczytać będziecie mogli także interesujące wywiady, m.in. z przewodniczącym zarządu KZC -Michałem Marońskim oraz starostą buskim -Jerzym Kolarzem.
Z aparatem w ręku zajrzeliśmy także do Stopnicy. Tutaj obniżono stawki podatków i opłat lokalnych, prawie dwa miliony złotych urząd pozyskał na budowę sieci kanalizacyjnej. Jakby tego było mało… w oczach „rośnie” budowa tutejszego przedszkola!
Lokalny tygodnik prezentuje także „Kronikę Gminy Bejsce” – najnowsze i najważniejsze wieści prosto z urzędu. Jeśli interesują Was informacje z Kazimierzy Wielkiej, to również je znajdziecie w czasopiśmie.

pobrane (5)pobrane (5)
A co za tydzień? Świąteczne wydanie „Tygodnika Ponidzia”.
Za pośrednictwem gazety możecie złożyć życzenia. Więcej informacji pod numerem telefonu: 41 370 89 90.

Ered.

GRTPN1212s001 kopia

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com