„Z podwórka na stadion” – zapisz się!

0

Z roku na rok coraz większą popularność zyskuje turniej Tymbarku „Z podwórka na stadion”. W tym roku będzie to już osiemnasta edycja. Nic dziwnego, że w kolejnych etapach turnieju możemy dopingować coraz większej liczbie drużyn z Ponidzia. Jesteśmy przekonani, że i tym razem zechcecie przyłączyć się do tej fantastycznej sportowej rywalizacji, dlatego spieszymy z informacją dla trenerów.


Drużyny do XVIII edycji turnieju “Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku”. można zgłaszać wypełniając formularz, który dostępny jest na oficjalnej stronie turnieju (http://zpodworkanastadion.pl) lub bezpośrednio pod linkiem https://www.laczynaspilka.pl/logowanie.html po zalogowaniu się na swój profil.
Aby drużyna mogła zagrać w Turnieju trener musi wykonać 2 kroki rejestracji. Po pierwsze zgłosić zespół (koniecznie do 30 września), a następnie od 1 września zgłosić listy zawodników do każdego teamu. Jest także kilka zmian w regulaminie względem ubiegłego roku, których należy pamiętać, a mianowicie: dopuszczane do rozgrywek kluby sportowe z zaznaczeniem, że takie drużyny nie mogą rejestrować zawodników potwierdzonych ligowo w Extranecie. W kategorii U-10 i U-12 drużyny grają 6 zawodnikami. Dodatkowo ewentualne wprowadzenie zmian w drużynach jest możliwe tylko do końca dnia poprzedzającego pierwsze rozgrywki danej drużyny w turnieju.
Szczegółową instrukcję zgłaszania drużyn znajdziecie tutaj: http://zpodworkanastadion.pl/aktualnosci/edycja-xvii/zglos-druzyne-do-xviii-edycji-turnieju/583

Zapraszamy!

Udostępnij.

Dodaj komentarz