Wróżby, teatr i dobra zabawa

0

Sobotni wieczór upłynął małym pińczowianom bardzo ciekawie. Jak co roku Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury przygotowało dla nich zabawę andrzejkową z licznymi atrakcjami.
DSC02832
Oczywiście, najważniejszymi z nich były wróżby. Dzieciaki „poznały” imiona swoich przyszłych sympatii, dowiedziały się w jakim zawodzie będą pracować i ogólnie co im los przyniesie. Było przy tym mnóstwo dobrej zabawy. Organizatorzy wspięli się na wyżyny kreatywności inicjując wesołe zabawy i tańce, które przenosiły się nawet na korytarz.
DSC02805
Ważnym elementem tegorocznych andrzejek było przedstawienie teatralne „Pociąg do wierszy”, będące pokłosiem projektu „Ja w kulTUrze”, realizowanego przez Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury przez cały mijający rok. Liczna widownia gromkimi brawami oceniła sceniczne popisy swoich utalentowanych kolegów.
DSC02788
Po teatrzyku imprezowicze powrócili do wesołej zabawy, która trwała do wieczora. Nie zabrakło pysznego poczęstunku, ale najważniejsza była wspaniała atmosfera, która towarzyszyła wszystkim uczestnikom andrzejek.

Joanna Strączek

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com