Wojewódzki finał w Busku – Zdroju

0

Strażacy w hali sportowej
W piątek, 20 października, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju współorganizowała wojewódzki finał turnieju w halowej piłce nożnej o puchar świętokrzyskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach. Turniej rozgrywany był w hali sportowej Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku-Zdroju.
RGP_5494

W zawodach udział wzięły reprezentacje 4 jednostek ratowniczo-gaśniczych PSP, zwycięzców poszczególnych grup kwalifikacyjnych – JRG I Kielce, JRG II Kielce, JRG II Ostrowiec Świętokrzyski i JRG Skarżysko-Kamienna. Zwycięski puchar komendanta wojewódzkiego zdobyła reprezentacja JRG I Kielce, miejsce drugie zdobyła JRG II Ostrowiec Świętokrzyski, trzecie JRG II Kielce i czwarte JRG Skarżysko-Kamienna.zdobywca pucharu JRG1 Kielce
Zmagania strażaków obserwowali i zawody podsumowali st. bryg. Robert Sabat – zastępca świętokrzyskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej, bryg. Artur Brachowicz komendant powiatowy PSP w Busku-Zdroju, gospodarze powiatu i miasta -Jerzy Kolarz starosta buski i Waldemar Sikora – burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój.

zdobywca pucharu JRG1 Kielce
Najlepszym strzelcem w tym turnieju został Dominik Sito z JRG1 Kielce z 9 bramkami na koncie, bramkarzem Mariusz Banasiewicz z JRG II Ostrowiec Świętokrzyski i zawodnikiem Łukasz Mika z JRG1 Kielce.

RGP_5227
Naszemu zespołowi JRG Busko w eliminacjach strefowych nie udało się mimo dobrej gry zakwalifikować do tego finału.

(rob)

Udostępnij.

Dodaj komentarz