Wiosenne transfery

0

MKS Zdrój-Busko
PRZYCHODZĄ:

Łukasz Rechowicz_wykadrowany kopia
Łukasz Rechowicz (obrońca) – ostatnio występował w barwach Neptuna Końskie, ale swą przygodę z piłką rozpoczynał dwadzieścia lat temu w pińczowskiej Nidzie Pińczów. Ma 36 lat, ogromne doświadczenie i bardzo dobre warunki fizyczne. Wzmocni formację obronną MKS-u po Norbercie Kuli, który pożegnał się z buskim klubem..

kuba picheta_wykadrowany kopia
Jakub Picheta (bramkarz) – młody, zaledwie 16-letni zawodnik Picheta wchodzi na miejsce wypożyczonego do pińczowskiego zespołu Bartłomieja Majcherczyka. Ostatnio grał w A-klasowej Nidzie Sobków, ale nie każdy wie, że był testowany w jednym z angielskich klubów.

mateusz dziubek_wykadrowany
Mateusz Dziubek (napastnik) – to jest wielki „comeback”. Piłkarz występował już w barwach MKS, gdzie w sezonie 2016/2017 ustrzelił piłkarskie „oczko”. Potem odszedł do trzecioligowego Spartakusa Daleszyce, ale wraca, aby wzmocnić zespół Ireneusza Pietrzykowskiego. Zastąpi kontuzjowanego Krzysztofa Słabego.

jan kowalski_wykadrowany
Jan Kowalski (pomocnik) – 29-letni zawodnik do Buska przychodzi z Wiernej Małogoszcz. Jednak w swojej karierze piłkarskiej występował też w drugoligowej – Siarce Tarnobrzeg (2012-2014). Był także zawodnikiem Granatu Skarżysko i Broni Radom.

chmielnik2_wykadrowany kopia
Marcin Piotrowski (napastnik)– 23-letni gracz, jeden z podstawowych zawodników Zenitu Chmielnik, wychowanek tegoż zespołu.

jakub florczyk_wykadrowany kopia
Jakub Florczyk (pomocnik) – wraca z wypożyczenia ze Sparty Kazimierza Wielka

ODCHODZĄ:
Bartłomiej Majcherczyk (bramkarz) – wypożyczenie do TS 1946 Nida Pińczów; Paweł Bandura (obrońca) – szuka klubu, Norbert Kula (obrońca) – do Pogoni Staszów; Piotr Malec (pomocnik) do Pogoni Staszów; Kacper Chudecki (napastnik) do Moravii Morawica; Tomasz Szmalec (napastnik) – zakończył karierę piłkarską; Jan Wojciechowski (pomocnik) – Wicher Kostomłoty, Konrad Sikorski (napastnik) wypożyczenie do Zenitu Chmielnik.

Udostępnij.

Dodaj komentarz