Wiosenne transfery

0

TS 1946 Nida Pińczów
PRZYCHODZĄ:

Bartłomiej Majcherczyk
Bartłomiej Majcherczyk (bramkarz) – wychowanek Korony Kielce, ma 20 lat. Przez minione dwa sezony bronił bramki zespołu z Buska-Zdroju. W trakcie swojej kariery piłkarskiej był zawodnikiem drugiego teamu Korony, a zanim trafił do Buska, również Georytu Łagów.

 

Patry Mazur (1)
Patryk Mazur (obrońca)– z Zorzy Tempo Pacanów do pińczowskiego klubu przychodzi młody 20 letni obrońca, któremu często zdarza się „ustrzelić” bramkę. To wychowanek drużyny z Pacanowa, który z wyjątkiem występu w juniorach Strzelca Chroberz nie reprezentował innych barw.

artur garula2

Artur Garula (obrońca) – jest wychowankiem Nidy Pińczów i właśnie wznowił treningi z zespołem po sezonowej przerwie. W tym roku skończy 25 lat.

Krystian Sornat (2)
Krystian Sornat (napastnik) – pierwsze szlify zdobywał w kieleckim klubie. Wraz z drugim zespołem Korony występował w trzeciej, a potem w czwartej lidze. Na swym koncie ma także występy z trzecioligowcem – Lechią Tomaszów Mazowiecki.

dominik sobczyk kopia
Dominik Sobczyk (pomocnik) – z Wisły Nowy Korczyn wraca znany pińczowskiej publiczności zawodnik. Dominik potrafi celnie strzelać, co udowodnił podczas występów w Wiśle. Nidzie przyda się teraz bramkostrzelny zawodnik.

ODCHODZĄ:
Artur Karasek (pomocnik)– wypożyczenie do GKS Imielno; Mariusz Trela (bramkarz) – szuka klubu

/kl/ 

Udostępnij.

Dodaj komentarz