Wielkie Otwarcie Evolution Dance Club. Z wielką pompą i gwiazdami Disco Polo!

1

Już w najbliższy weekend 1 oraz 2 września, nastąpi Wielkie Otwarcie Evolution Dance Club w Chwalibogowicach koło Opatowca! Na scenie zaprezentują się takie zespoły jak Diadem oraz Piękni i Młodzi. Jak informują organizatorzy, imprezę dopełnią najlepsi DJ’e. Oprócz gwiazd wielkiego formatu Disco Polo, przybyłych zaskoczy na pewno wystrój nowego lokalu, który pod wodzą nowych właścicieli przeszedł iście totalną metamorfozę.

Evolution Dance Club to zupełnie nowy, powstający w miejscu dawnej dyskoteki na granicy małopolski i województwa świętokrzyskiego klub. Najlepsze hity klubowe oraz Disco Polo, świetni DJ’e, a do tego koncerty największych gwiazd muzycznych na żywo – to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na wszystkich tych, którzy już w ten weekend wybiorą się do Chwalibogowic.

Evolution Dance Club Chwalibogowice (28)

– Obiecujemy, że będzie koncertowo, gorrrąco, a na naszej scenie pojawią się aż dwa zespoły z czołówki gwiazd Disco Polo. Tego nie można przegapić – podkreśla Piotr Szot, współwłaściciel Evolution Dance Club w Chwalibogowicach.

Jak dodał pan Piotr,  Evolution Club Chwalibogowice został objęty oficjalnym patronatem ogólnopolskiej telewizji muzycznej z najlepszą muzyką Disco Polo! Wiąże się to m.in. z relacjami telewizyjnymi z organizowanych w klubie imprez, a także prowadzeniem ich przez znanych prezenterów tej popularnej stacji.

Evolution Dance Club Chwalibogowice (8)

Każda loża wyposażona jest w podświetlane od spodu stoliki i lustra. Zaś trójkąty ledowe będą stanowiły oświetlenie nie tylko sceny, ale i baru. Na gości czeka wiele atrakcji. Dodatkowo przez dwa dni dla pierwszych 50 osób piwo lane gratis! Jak podkreśla współwłaściciel, przed lokalem uruchomiono również ogródek letni.

Evolution Dance Club Chwalibogowice (19)

Przygotowania do otwarcia Evolution Club Chwalibogowice idą pełną parą .Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zabawę . A do wygrania 5 podwójnych zaproszeń na wielkie otwarcie Klubu w Chwalibogowicach na jeden wybrany dzień – 1 lub 2 września! Wystarczy, że wejdziecie na  nasz facebookowy  fanpag’e Tygodnika Ponidzia. Szczęśliwców wybierzemy spośród osób, które do czwartku do godziny 16.00 polubią artykuł i publicznie udostępnią go na swoich profilach.

Jak zapowiada współwłaściciel klubu, w najbliższych miesiącach planowane są koncerty gwiazd takich jak: Power Play, Playboys. Zaś pod koniec roku na scenie wystąpi Zenek Martyniuk wraz z zespołem Akcent. M.G.

Dołącz do wydarzenia: https://facebook.com/events/345213022569832

Wstęp 15 złotych. Rezerwacja loży pod numerem telefonu: 798 975 402

1.09 i 2.09 start 21:00

Kraśniów 24,

Chwalibogowice koło Opatowca

Udostępnij.

1 komentarz

Dodaj komentarz