Wiadomości z Ponidzia wzięte pod lupę

0

To już jutro – nowe, papierowe wydanie „Tygodnika Ponidzia”. Zatem jeśli chcecie wiedzieć co słychać na Ponidziu, sięgnijcie jutro ( 23 stycznia br.) po gazetę, która nieustannie, co tydzień, od ponad 24 lat gości w Waszych domach.
Coraz bliżej dużej rewitalizacji Kazimierzy Wielkiej, a w tej sprawie złożono już podpisy pod preumową. Co jest zawarte w tym dokumencie? Odpowiedzi szukaj w papierowym „TP”. Stacja MAGTRANS przeszła totalną metamorfozę – a my o niej napisaliśmy! W MPGK w Busku również zaszły spore zmiany.. a my wiemy jakie.
W Busku-Zdroju odbył się jedyny taki bal – z babcią i dziadkiem. Oczywiście byliśmy tam z naszym aparatem. Zachęcamy to przeczytania artykułu o tej wyjątkowej uroczystości. W powiecie buskim ruszył sezon studniówkowy. Jako pierwsi swój bal mieli maturzyści z buskiego ogólniaka, fotorelacja już jest na naszej stronie, a relację z imprezy znajdziecie w papierowej wersji.
Jeśli chcecie dowiedzieć się coś więcej o uzdolnionej licealistce z Pińczowa, to koniecznie zajrzyjcie na stronę 9.
Będziecie mogli przeczytać także o projekcie ustawy jaką zgłosił poseł Michał Cieślak – będzie można sprzedać i kupić do 2 hektarów ziemi rolnej.
W tym wydaniu powrócimy na chwilę do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Stopnicy, Kazimierzy Wielkiej i Nowym Korczynie. Zajrzeliśmy także do Michałowa, aby zebrać dla Państwa informacje.
Jak co tydzień prezentujemy porady, przepisy i ciekawostki. Nie zabraknie horoskopu i krzyżówki.
Zapraszamy do lektury!

Ered

GRTPN0123s001 kopia

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com