Warto wiedzieć – warto czytać „Tygodnik Ponidzia”

0

Gorąco zachęcamy do lektury najnowszego „Tygodnika Ponidzia”, który w kioskach ukaże się już jutro. W numerze między innymi odpowiedź starosty Zbigniewa Kierkowskiego na pytanie co z „morzem pińczowskim” oraz ciekawe informacje z gmin Michałów, Gnojno i Busko-Zdrój. Przeczytacie Państwo również o prestiżowej nagrodzie dla przedsiębiorczego busczanina, a także o uroczych pierwszakach z ponidziańskich szkół podstawowych.

Zachęcamy też do pogłębienia wiedzy z zakresu wykorzystywania dotacji unijnych i poznania kolejnego „EKOstrażnika” z Ponidzia, który z pewnością nie ma słomianego zapału do ekologii.

W numerze również rozmowa ze starostą buskim Jerzym Kolarzem i Krzysztofem Kryczką z MPGK w Busku-Zdroju, a także relacja z udanego jubileuszowego koncertu znakomitej pińczowskiej grupy folkowej „Pozytywnie Nakręceni”.

A ponadto: otwarcie buskiej noclegowni, remonty dróg lokalnych, patriotyczne uroczystości w pińczowskim LO, inauguracja wiślickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i wiele innych ciekawych  tematów.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja „Tygodnika Ponidzia”

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com