W Pińczowie ruszyła elitarna szkółka bramkarska

0

Pod koniec maja tego roku, wystartowała w Pińczowie szkółka bramkarska Goalkeepers Academy dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 18 lat. Trenerem jest znany w regionie Mirosław Maj, który sukcesywnie  od  ponad 9 lat,  zajmuje się szkoleniem bramkarzy.

Goalkeepers Academy to sieć szkółek bramkarskich dla zawodników w przedziałach wiekowych od 4 do 12 oraz od 13 do 18 lat. Goalkeepers Academy jest prowadzona w ścisłej współpracy ze szkółką Football Academy – innowacyjną siecią ponad 150 szkółek piłkarskich dla dzieci i młodzieży, działającą na terenie Polski i Wielkiej Brytanii.

Jak poinformował nas Mirosław Maj – misją szkółki jest zaszczepienie miłości do sportu, a w szczególności piłki nożnej oraz podniesienie umiejętności bramkarskich czy sprawności dzieci i młodzieży. Jak dodaje trener, pińczowską szkółkę bramkarska Goalkeepers Academy, wyróżnia ujednolicony system szkolenia i unikalne metody treningowe opracowane przez trenera Adama Kanię – uznanego specjalisty w dziedzinie bramkarstwa trenera bramkarzy Odry Opole.

elitarna szkółka bramkarska Pińczów (3)

Przy naborze nie ma selekcji bramkarzy posiadających już pewne umiejętności gry w futbol. Dajemy szansę każdemu – podkreśla Mirosław Maj, dodając, że szkółka bramkarska ma za zadanie nauczyć młodego adepta footbolu wszystkich elementów techniki bramkarskiej, anatomii gry oraz zasad obowiązujących na boisku, ze szczególnym uwzględnieniem zasad Fair Play. Goalkeepers Academy, podobnie jak Football Academy, proponuje treningi przez zabawę oraz edukację przez sport.

– Wszystkie dzieci i młodzież którzy chcą podnieść swoją sprawność fizyczną i umiejętności bramkarskie, a przy okazji dobrze się bawić, zapraszam na treningi Goalkeepers Academy – zachęca trener.

Mirosław Maj jest trenerem z licencją UEFA B, obecnie współpracuje z takimi drużynami jak: Wierna Małogoszcz, Nida Pińczów i Naprzód Jędrzejów. Dodatkowo prowadzi 2 razy w miesiącu treningi bramkarskie w szkółce piłkarskiej KOS Kazimierza Wielka. Przez 15 lat występował na pozycji bramkarza w zespołach: Nida Pińczów, KSZO Ostrowiec, Stal St. Wola , Wierna Małogoszcz, AKS Busko Zdrój, Siarce Tarnobrzeg, Unii Tarnów.

elitarna szkółka bramkarska Pińczów (1)

Jeśli zatem marzy ci się kariera bramkarska. Chcesz osiągnąć sukces i zyskać sławę i popularność jak Wojciech Szczęsny czy legendarny Edward Szymkowiak oraz Jerzy Dudek – nie zwlekaj. Zapisz się już dziś! Bo „dziś” nie wygrywa się meczu bez dobrego bramkarza!

Treningi odbywają się w każdy piątek. Od 17.15 do 18.30 trenuje młodsza  grupa w przedziale wiekowym od 4 do 12 lat – w hali widowiskowo-sportowej lub na boisku wielofunkcyjnym, zaś starsza grupa od 13 do 18 – treningi na Orliku od godziny 19.00 do 20.00. M.G

Zapraszamy. Kontakt z trenerem pod numerem telefonu: 502261119 lub e-mail: pinczow@gkacademy.pl

Zapisy również przez internet na stronie www.gkacademy.pl/pinczow

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com