W Kazimierzy Małej zderzyły się dwa pojazdy

0

21 maja o godzinie 14.50 do stanowiska kierowania komendanta powiatowego w Kazimierzy Wielkiej wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Kazimierza Mała. Na drodze powiatowej doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym.

Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowano trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Kazimierzy Wielkiej. Samochodem osobowym,  podróżowały trzy osoby (w tym dwójka dzieci)  zaś pojazdem ciężarowym poruszał się tylko kierowca.

Jak informuje Krzysztof Jach z JRG Kazimierza Wielka, wszystkie osoby uczestniczące w zdarzeniu, zostały przebadane przez obecny na miejscu zespół ratownictwa medycznego, który wykluczył konieczność dalszej hospitalizacji.

– Działania jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu źródeł zasilania w obu pojazdach oraz zakręceniu zaworu instalacji LPG w samochodzie osobowym – wyjaśnia Krzysztof Jach.

Po wykonaniu czynności dochodzeniowych przez funkcjonariuszy Policji obydwa pojazdy przemieszczono w bezpieczne miejsca, a jezdnię uprzątnięto z pozostałości powypadkowych.

Ruch na drodze powiatowej w obu kierunkach był wstrzymany a Policja zorganizowała objazdy.

zderzenie kazimierza mała

zderzenie kazimierza mała2

zderzenie kazimierza mała3

Udostępnij.

Dodaj komentarz