Uwaga! Wyniki konkursu. Busko zyska nowy klub. Huczne otwarcie już w pierwszy dzień świąt wielkanocnych!

0

Już 1 kwietnia szykuje się wielkie otwarcie nowego klubu  w Busku-Zdroju. Najlepsi  dj’e , koncerty, pokazy, występy artystyczne, stand-upy oraz kabarety – to tylko krótka zapowiedz tego co czeka tych, którzy zdecydują się już wkrótce odwiedzić  Onyx Club – Pub & Restaurant.  Jak zapowiada właściciel tego miejsca, będzie to najmodniejszy klub w regionie o powierzchni prawie 300 metrów kwadratowych!

Onyx Club – Pub & Restaurant – to zupełnie nowy punkt na imprezowej mapie Buska-Zdroju.  Znajduje się on niedaleko centrum miasta, a dokładniej przy Placu Targowym 4 (róg ulicy Piekarskiej).  Jak sama nazwa wskazuje Onyx Club – Pub & Restaurant to nietuzinkowe połączenie klubu muzycznego, restauracji oraz typowego pubu z drinkiem i piwem. Jak informuje Bartosz Lewandowski – właściciel Onyx Club, wyjątkowe, odświeżone wnętrze lokalu, duża przestrzeń, odpowiednie oświetlenie, nagłośnienie, świetna muzyka – z pewnością pozwolą miło spędzić czas w doborowym towarzystwie, a co więcej, sprawią że Onyx Club będzie najlepszym miejscem na pokazy artystyczne, stand-upy czy koncerty, które już niebawem czekać na nas będą w każdy weekend.  Pan Bartosz nie zdradził nam jeszcze swoich planów na kolejne tygodnie, ale już dziś informuje, że w klubie serwowana będzie  m.in. caserola – odmiana prawdziwej włoskiej pizzy spotykana w niektórych rejonach Włoch.

onyx club Busko (7)

– Chyba jako nieliczni w Polsce będziemy Państwu ją serwować w kilku odsłonach smakowych – podkreśla właściciel. Jak dodaje, na klubowiczów będzie czekać również  bardzo dobre panini oraz wyśmienity, darmowy dla wszystkich klientów baru – zestaw tapas – wymienia pan Bartosz, który de facto z powodzeniem prowadzi kilka lokali gastronomicznych w rejonie.

Onyx Club

Chcecie wiedzieć więcej? Polubcie oraz zapraszajcie znajomych do polubienia fanpag’u Onyx Club dzięki czemu na bieżąco będziecie informowani o wydarzeniach w klubie! A my już dziś zapraszamy 1 kwietnia na imprezkę klubową do Onyx Club – Pub & Restaurant w Busku-Zdroju! A tymczasem wraz z właścicielem lokalu organizujemy konkurs, w którym do wygrania będzie aż 10 podwójnych, a przede wszystkim darmowych wejściówek do klubu  1 kwietnia.

A oto ZASADY  KONKURSU!

Aby wygrać podwójną wejściówkę wystarczy:

 • polubić facebookowy  fanpage Onyx Club – Pub & Restaurant.
 • Wejść na nasz facebookowy profil Tygodnika Ponidzia.
 • Odszukać, polubić lub zareagować na posta „Busko zyska nowy klub. Huczne otwarcie już w pierwszy dzień świąt!”,
 • udostępnić go (publicznie!), w komentarzu oznaczyć osobę, z którą chcielibyście wybrać się do klubu. To tyle. Wkrótce wyłonimy zwycięzców.

Oficjalne otwarcie klubu zaplanowane jest na 1 kwietnia. W niedzielę zabawa rozpocznie się o godzinie 20.00. Z kolei na „poprawiny” zapraszamy już w drugi dzień świąt wielkanocnych – 2 kwietnia od godziny 18.00!

Ważne! W klubie obowiązuje selekcja, wstęp od 21 roku życia. Właściciel zapewnia całkowite bezpieczeństwo poprzez wykwalifikowaną ochronę. Wstęp 15 złotych.

Zapraszamy zatem do Buska-Zdroju! Plac Targowy 4 (róg ulicy Piekarskiej).

Rezerwacje pod numerem telefonu: 728 927 130.

Darmowe wejściówki do klubu powędrowały do naszych kreatywnych czytelników. Poniżej lista:

 1. Iwona Gut,
 2. Joanna Blicharska
 3. Sara Kowalska
 4. Marta Wawszczyk
 5. Konrad Rak
 6. Marcelina Lasota,
 7. Mariusz Agnieszka Szczepańscy
 8. Agnieszka Bęben
 9. Zosia Musiał
 10. Kasia Lisek- Mazur

Wejściówki do odebrania na miejscu w Klubie, tylko za okazaniem dowodu osobistego.
Gratulujemy!

 

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com