Uwaga. Droga w Mikułowicach częściowo zablokowana

0

Dziś w godzinach porannych, doszło do niekontrolowanego zachowania się TIR-a, na drodze krajowej numer 73, w miejscowości Mikułowice w powiecie buskim. Jak poinformował nas  Tomasz Piwowarski, rzecznik prasowy KPP w Busku-Zroju, droga już wkrótce może być całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło parę minut po godzinie 7.00.Jak relacjonuje rzecznik, 22-letniemu kierowcy TIR-a, który jechał od strony Kielc, najprawdopodobniej zablokowały się hamulce, dlatego też mężczyzna natychmiast zjechał na pobocze. Niestety, najprawdopodobniej ze względu na duże ostatnio opady deszczu, pobocze osunęło się pod ciężarem TIR-a i pojazd przechylił się na bok, lądując w przydrożnym rowie.

dav

– Na miejscu musieliśmy rozładować cały towar znajdujący się w pojeździe. W tej chwili ruch odbywa się wahadłowo. Pojazd już został wyciągnięty, niestety na czas załadunku, ruch  na około 20 minut zostanie zamknięty całkowicie – tłumaczy oficer prasowy.

dav

dav

22-latek nie doznał żadnych obrażeń. Również pojazd nie uległ uszkodzeniu. Zaraz po jego załadunku, 22 latek będzie mógł spokojnie ruszyć w dalszą drogę. 

Udostępnij.

Dodaj komentarz