Uwaga Czytelnicy! Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku Zdroju oferuje nową usługę

0

Uwaga Czytelnicy! Od 28 maja Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku Zdroju oferuje dostęp do platformy IBUK Libra.
Czytelnicy mogą bezpłatnie korzystać z setek tytułów książek z literatury pięknej ( powieści, opowiadania, nowele) na dowolnym urządzeniu (komputer, laptop, tablet, telefon komórkowy), w dowolnym miejscu.
1. Dzięki naszej bibliotece wszyscy Czytelnicy mają dostęp do wybranych publikacji na platformie IBUK Libra. Z wybranych zasobów możecie korzystać 24/7 z dowolnego miejsca, na komputerze laptopie, tablecie lub smartfonie! Zapraszamy do naszej biblioteki po więcej informacji.
2. Czy już wiesz, że możesz korzystać z platformy IBUK Libra 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu? Sprawdź jakie to proste i ciesz się nieograniczonym dostępem do książek!
3. Jeśli czytając książkę trafisz na trudne słowo, już nie musisz szukać jego znaczenia w Internecie! W IBUK Libra możesz szybko sprawdzić znaczenie trudnych wyrazów w słownikach i encyklopedii PWN już z poziomu książki. J Wystarczy zaznaczyć słowo i kliknąć BAZA WIEDZY. Uwaga: Ta funkcjonalność jest dostępna po zalogowaniu do półki myIBUK.
4. Czy można robić notatki w książce? W IBUK Libra to możliwe! W publikacjach, dostępnych na platformie możesz dowolnie zaznaczać tekst, tagować i robić zapiski do wybranych przez Ciebie fragmentów. Uwaga: Ta funkcjonalność jest dostępna po zalogowaniu do półki myIBUK.

Osoby chcące korzystać z platformy prosimy o zgłaszanie się po wydanie kodów umożliwiających korzystanie z książek elektronicznych.
Lista dostępnych tytułów – http://www.biblioteka.busko.pl/…/539-czytaj-na-platformie-i…
Zapraszamy po kody dostępu.

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju
os. Orła Białego 17
28-100 Busko-Zdrój

 

Libra - plakat

iBuk-B6_popr1-DRUK

Udostępnij.

Dodaj komentarz