Uwaga! Brakuje krwi. Podziel się życiem!

0

krewcy ponidzianie logoW szpitalach regionu świętokrzyskiego brakuje krwi. Zasoby banków także świecą pustkami. Z tego powodu przesuwane są zabiegi, a taka sytuacja na dłuższą metę może zagrażać zdrowiu i życiu wielu ludzi.

Wszyscy razem możemy pomóc już w piątek 15 czerwca. W Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się XVI edycja krwiodawstwa „Oddaj krew – podziel się życiem” organizowana przez Stowarzyszenie Krewcy Ponidzianie. „Tym razem organizację akcji wsparły lokalne firmy i samorządy, co pozwoliło na przygotowanie dla  krwiodawców ciekawych upominków, ale szczegóły niech pozostaną niespodzianką” – mówią Krewcy i zapraszają do PSCK piątkowym porankiem od godz. 9.00.

Należy pamiętać o lekkim śniadaniu i zabraniu ze sobą dowodu tożsamości. Na miejscu czeka kawa, herbata, słodki poczęstunek i chleb ze słynnym smalcem, który co kwartał przygotowuje „krewka” Renata.

Będą także słodycze i soczki z ŚCKiK oraz wspomniane już upominki. Jak zwykle na miejscu będzie także „Tygodnik Ponidzia”, który kilka dni później zamieści na swych łamach relację z akcji.

„Oddaj krew – podziel się życiem”. Bo warto pomagać!

krew zaktualizowane

aska

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com