Tygodnik w nieco innym stylu…

0

NUMER 10
To nie będzie zwykłe wydanie „Tygodnika Ponidzia”. Jutrzejsza (6.03.2018r.) papierowa wersja „TP” będzie, można rzecz odświętna! To wszystko za sprawą mocy gorących życzeń jakie popłynęły do mieszkanek Ponidzia z okazji zbliżającego się święta.
W czasopiśmie oprócz życzeń znajdziecie oczywiście najważniejsze informacje z regionu. W miniony weekend w Pińczowie wybrano Osobowość Roku, ciekawi jesteście do kogo powędrował ten „tytuł”? Odpowiedzi szukajcie w naszym Tygodniku.
W najnowszym wydaniu poruszamy także temat batalii o szkołę w Węchadłowie.
Rozpoczynamy obszerny cykl artykułów pt. „Szlakiem buskich sołectw”. 47 sołectw z terenu gminy Busko-Zdroju zostanie wziętych pod lupę. W numerze 10 ( czyli jutrzejszym) zamieszczamy cz. I artykułu „Poznajmy sołectwa Gminy Busko-Zdrój” .
W „Tygodniku Ponidzia” znajdziecie także garść informacji z gminy Kazimierza Wielka. Obszerne informacje przeczytacie także z gminy Kije i Wiślicy – tu też się bardzo wiele dzieje!
A co z Nowym Korczynem? Czy zostanie miastem i czy warto, aby tak się stało? O to pytamy wójta – Pawła Zagaję.
Nie zabraknie także wywiadu ze starostą buskim – Jerzym Kolarzem. Starosta zdradzi nam, co powiat planuje w związku z setną rocznicą odzyskania niepodległości przypadającą w tym roku.
Porady, horoskop, ogłoszenia, krzyżówka – to nieodłączne elementy tygodnika. Jesteście ciekawi jaki wygląda „Europejska Ewa?” Polecamy uwadze stronę numer 10.
Jeśli interesuje Was, co się dzieję w naszej małej krainie zwanej „Ponidziem” to zachęcamy do kupna „Tygodnika Ponidzia”, gazety która od ponad 24 lat przygotowuje dla Was informacje.

Ered.

GRTPN0306s001 kopia

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com