Tygodnik w nieco innym stylu…

0

NUMER 10
To nie będzie zwykłe wydanie „Tygodnika Ponidzia”. Jutrzejsza (6.03.2018r.) papierowa wersja „TP” będzie, można rzecz odświętna! To wszystko za sprawą mocy gorących życzeń jakie popłynęły do mieszkanek Ponidzia z okazji zbliżającego się święta.
W czasopiśmie oprócz życzeń znajdziecie oczywiście najważniejsze informacje z regionu. W miniony weekend w Pińczowie wybrano Osobowość Roku, ciekawi jesteście do kogo powędrował ten „tytuł”? Odpowiedzi szukajcie w naszym Tygodniku.
W najnowszym wydaniu poruszamy także temat batalii o szkołę w Węchadłowie.
Rozpoczynamy obszerny cykl artykułów pt. „Szlakiem buskich sołectw”. 47 sołectw z terenu gminy Busko-Zdroju zostanie wziętych pod lupę. W numerze 10 ( czyli jutrzejszym) zamieszczamy cz. I artykułu „Poznajmy sołectwa Gminy Busko-Zdrój” .
W „Tygodniku Ponidzia” znajdziecie także garść informacji z gminy Kazimierza Wielka. Obszerne informacje przeczytacie także z gminy Kije i Wiślicy – tu też się bardzo wiele dzieje!
A co z Nowym Korczynem? Czy zostanie miastem i czy warto, aby tak się stało? O to pytamy wójta – Pawła Zagaję.
Nie zabraknie także wywiadu ze starostą buskim – Jerzym Kolarzem. Starosta zdradzi nam, co powiat planuje w związku z setną rocznicą odzyskania niepodległości przypadającą w tym roku.
Porady, horoskop, ogłoszenia, krzyżówka – to nieodłączne elementy tygodnika. Jesteście ciekawi jaki wygląda „Europejska Ewa?” Polecamy uwadze stronę numer 10.
Jeśli interesuje Was, co się dzieję w naszej małej krainie zwanej „Ponidziem” to zachęcamy do kupna „Tygodnika Ponidzia”, gazety która od ponad 24 lat przygotowuje dla Was informacje.

Ered.

GRTPN0306s001 kopia

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com