„Tygodnik Ponidzia” nr 6

0

Czytaj papierowe wydanie
Już jutro będziecie mogli przeczytać najważniejsze informacje z Ponidzia.  Wiadomości te, zostaną zamieszczone oczywiście  w papierowym wydaniu „Tygodnika Ponidzia” .
„Zabawa dobro czyniąca”, „Ludzie kolei wyróżnieni”, „ Jedynka ma już 90 lat”,  „Kapliczka do remontu” – to tylko parę z pozycji, które będziecie mogli przeczytać już jutro, 6. lutego w „Tygodniku Ponidzia”.
Jak zawsze w czasopiśmie znajdą się wywiady. Tym razem z marszałkiem województwa świętokrzyskiego – Adamem Jarubasem, starostą buskim – Jerzym Kolarzem oraz  dyrektorką MGBP w Busku-Zdroju – Ewą Marciniec.
Wielkimi krokami zbliża się Tłusty Czwartek, podpowiadamy zatem gdzie kupić pączki robione ręczne  z esencjonalnym nadzieniem… mniam!
Wkrótce rozpoczną się ferie zimowe, dlatego też zamieściliśmy na stronie piątej informacje  gdzie dzieci i młodzież mogą spędzić wolny czas.
Naszej uwadze nie umknęła  najważniejsza uchwała roku, nad jaką obradowali radni powiatowi w Busku – relacja na stronie czwartej.
Sporą dawkę informacji zaserwowaliśmy prosto z Nowego Korczyna, Kazimierzy Wielkiej, Kij i Wiślicy. Bo też tu  się wiele dzieje! Jeśli chcecie wiedzieć więcej – sięgnijcie po „Tygodnik Ponidzia”.

ered. 
GRTPN0206s001 kopia

 

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com