Telewizyjny sukces pińczowianina

0

Darek Fijałkowski wielkim sukcesem zakończył występ w teleturnieju „1 z 10” i (22 maja) weźmie udział w nagraniu odcinka finałowego!!! (emisja prawdopodobnie ok. 28 maja).

Sympatyczny, skromny młody mieszkaniec Pińczowa to chodząca, a może raczej biegająca encyklopedia. Darek wie całkiem sporo, co udowodnił nam wszystkim w środę 16 maja na ekranie TVP 1. Po emisji, na facebookowym profilu Darka zaroiło się wprost od pochlebnych komentarzy, gratulacji i ciepłych słów. Bo i jest czego gratulować. Darek zabłysnął nie tylko wiedzą, ale i opanowaniem. Połączenie tych dwóch rzeczy pozwoliło mu w spektakularny sposób wygrać odcinek i wejść do finału. Na kilka dni przed nagraniem poprosiliśmy naszego intelektualistę o krótką rozmowę.

  • Darku, skąd pomysł na udział w teleturnieju „1 z 10?”

Jestem chyba uzależniony od tego teleturnieju. W nagraniach wystąpiłem już 3 razy i po każdym kolejnym z niecierpliwością czekam na następną taką możliwość. Wymagane 4 lata karencji między jednym, a drugim udziałem dłużą się bardzo, ale wykorzystuję ten czas na pogłębianie wiedzy. Myślę, że efekty widać, choć świadomy jestem, że jeszcze dużo mi brakuje.

  • Czy udział w nagraniu to duży stres dla Ciebie? Czy bardzo denerwowałeś się podczas ostatniego odcinka?

Stresowałem się tylko podczas 1 etapu. Łatwo tam o…więcej czytaj w papierowym wydaniu Tygodnika Ponidzia (nr 21)

darek i sznuk

Udostępnij.

Dodaj komentarz