Tanecznie, bajecznie

0

Wspaniałą imprezą uczczono tegoroczny Dzień Dziecka w Pińczowie. Zabawa rozpoczęła się w zasadzie już w piątek 26 maja, gdy w amfiteatrze OSiR wystąpili artyści z Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury. Specjalne układy taneczne opracowano z myślą o kochanych Mamach, których święto obchodzono właśnie tego dnia.

Z kolei upalnym niedzielnym popołudniem 28 maja świętowali nasi milusińscy. Dzień Dziecka obfitował w szereg rozmaitych atrakcji, z których każdy mógł wybrać coś dla siebie.

tanecznie bajecznie 2
Na scenie wystąpili wokaliści Studia Piosenki Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury, były także tańce i wesołe zabawy. W cieniu widowni swoje stoiska rozłożyły panie animatorki, które przy pomocy specjalnych flamastrów wyczarowywały na dziecięcych buziach bajkowe obrazki. Inne panie z kolei, sobie tylko znanymi sztuczkami tworzyły zwierzątka i rozmaite przedmioty z kolorowych baloników. Na smakoszy czekała słodka wata cukrowa, zaś amatorzy mocniejszych wrażeń kierowali swe kroki w stronę wesołego miasteczka. Była tu karuzela, zjeżdżalnia i bajkowa trampolina dająca dzieciom mnóstwo frajdy i radości.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Specjalne… więcej przeczytacie w papierowym wydaniu czasopisma. “Tygodnik Ponidzia” kupicie w kioskach i punktach sprzedażowych Kolportera, Garmondu i Ruchu. Zapraszamy do lektury. 

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com