Szkoła językowa dla ambitnych w Pińczowie!

0

LOGO LETS TALKZnajomość języków obcych w dzisiejszych czasach to podstawa. Swobodne komunikowanie w języku obcym nie tylko umili wakacyjny pobyt za granicą. Przede wszystkim pozwoli wypłynąć na głębokie wody w zawodowej karierze. Niemal podczas każdej rozmowy kwalifikacyjnej jesteśmy przecież pytani o znajomość języków obcych. Nauka teraz stanie się łatwiejsza! Wszystko za sprawą szkoły dla ambitnych, która stacjonuje w Pińczowie.

Placówka „Let’s Talk” powstała we wrześniu br. w Pińczowie przy ul. Klasztornej 4.  Jej założycielką jest metodyk językowy Katarzyna Sarnat. Pani Katarzyna to germanistka, która jest czynnie działającym nauczycielem. Prywatnie mama dwójki dzieci. Pod jej czujnym okiem działają również szkoły językowe w innych miastach.
Pracując w szkole, widzę, że nie zawsze da się nauczyć języka tak jakbyśmy chcieli.
W „Let’s Talk” stawiamy na komunikacje, tak, aby jadąc do obcego kraju nie mieć bariery językowejmówi pani Katarzyna Sarnat.

lets talk21
Obecnie szkoła nakierowana jest na naukę języków obcych, takich jak: niemiecki, angielski, francuski, włoski i hiszpański. Zajęcia odbywają się najczęściej popołudniami i są prowadzone w małych grupach 5 -8 osobowych, istnieje także możliwość lekcji indywidualnych .
To co wyróżnia „Let’s Talk” to z pewnością fakt, że tutaj naukę dzieci mogą rozpocząć już od 3 roku życia. Bawiąc się i korzystając z nowoczesnych metod nauczania pociechy szybko chłoną wiedzę. Pomagają w tym urządzenia interaktywne, które są nowością na ryku. lets talk04
To nie jest szkoła typu zeszyt, książka, kartkóweczka… U nas jest rodzinna atmosfera. Nie jesteśmy szkołą sieciową podkreśla założycielka „Let’s Talk” w Pińczowie. Zajęcia prowadzą profesjonalne lektorki, które ukończyły studia wyższe, magisterskie, posiadają przygotowanie metodyczne. To młoda, kreatywna kadra, chcąca uczyć. Jeśli coś robimy to na 200%, wymagam tego od siebie jak i od lektorów dodaje. lets talk07
Im wcześniej zaczniemy się uczyć języków obcych tym lepiej będziemy przyswajać wiedzę. Jednak jak wiadomo na naukę nigdy nie jest za późno. Dlatego w ofercie są także zajęcia dla młodzieży i dorosłych. Oprócz przygotowania do egzaminu ósmoklasisty i gimnazjalnego, w ofercie znajdziemy też coś dla dorosłych. Podszkolimy się do matury zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Po odbytym kursie z pomyślnie zdanym egzaminem zdobędziemy certyfikaty językowe, uwzględniane za granicą. Oferowane są także szkolenia dla firm. Wszystko to w promocyjnych cenach.lets talk24O szczegółach szerokiej oferty możemy dowiedzieć się odwiedzając szkołę lub dzwoniąc na podany niżej numer telefonu. Sekretariat czynny jest od godziny 10 do 18. Zapraszamy.

Let’s Talk
ul. Klasztorna 4, Pińczów
Tel.605 746 151

/ET/

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com