Świąteczno – lirycznie z zespołem Enej. Do wygrania wejściówki!

0

Już niebawem w Busku-Zdroju wielkie przedświąteczne wydarzenie. Koncert zespołu Enej!  W sieci już pojawiły się nagrania z prób i zaproszenia muzyków na koncert właśnie w uzdrowiskowym mieście. W związku z tym wydarzeniem postanowiliśmy przepytać zespół na tę okoliczność. Rękawice, a właściwie rękawiczki, bo to krótka, acz bardzo ciepła rozmowa, podjął frontman zespołu – Piotr „Lolek” Sołoducha. Tak, tak, właśnie ten, który w zespole wymiata również na akordeonie.

Wywiad, który przeprowadziła Karina Lechowska będzie można przeczytać już w najnowszym, wtorkowym wydaniu Tygodnika Ponidzia. Tymczasem przygotowaliśmy dla WAS drodzy Czytelnicy konkurs!

UWAGA!!!

 Do wygrania są wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie. Koncert zespołu „Enej” odbędzie się 17. grudnia o godz. 17.00. Kto ma wolny wieczór? Szczegóły na naszym facebookowym profilu @Tygodnik.Ponidzia.

 

Aby wygrać zaproszenie wystarczy polubić facebookowy  fanpage zespołu Enej @enejband, Buskiego Samorządowego Centrum Kultury @domkulturyBSCK oraz nasz –  @Tygodnik.Ponidzia (ale tę część zapewne macie już za sobą). Dla pewności:
– Polajkujcie też lub zareagujcie na posta konkursowego,

– udostępnijcie go (publicznie!)…

– …i potwierdźcie swój udział poprzez dodanie komentarza

To tyle. A my zajmiemy się resztą i wkrótce wyłonimy zwycięzców.

Adobe Photoshop PDF

 

 

 

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com