Świąteczne, powiększone wydanie „Tygodnika Ponidzia”

0

Hoł, hoł hoł… witamy Was Czytelnicy w świątecznym nastroju. Przypominamy, że już od jutra (19 grudnia, od godziny 6,00, w sklepach i kioskach RUCH) w sprzedaży będzie świąteczne, papierowe wydanie „Tygodnika Ponidzia”. Specjalnie dla Was powiększyliśmy gazetę aż o …połowę! 
naob1
CO W ŚWIĄTECZNYM WYDANIU GAZETY?
Jako, że to wydanie świąteczne nie zabraknie w nim oczywiście życzeń bożonarodzeniowych. Na łamach 24. stronnicowego wydania Tygodnika Ponidzia znajdziecie, ponadto, wiele ciekawych i okolicznościowych materiałów.
Napisaliśmy m.in. o bomb(k)owej wycieczce dwóch pokoleń, o „Bajkowej Chatce”, o przedświątecznej posłudze pasterskiej oraz o życiowej pasji Doroty Wites.
W tym wydaniu prezentujemy Mozaikę Powiatu Pińczowskiego, a w niej materiały: „Droga przebudowana”, „Świętowali ponidziańscy górnicy ”, ,,Sprzęt dla OSP Włoszczowice”.
W tygodniku przeczytacie także wywiady, m.in. z wójtem gminy Gnojno- Zbigniewem Janikiem, starostą buskim -Jerzym Kolarzem, prezesem KZC „Ponidzie” – Michałem Marońskim, dyrektorem PCPR – Andrzejem Smulczyńskim oraz byłym ambasadorem Wiesławem Osuchowskim.
W Busku otworzono pierwszą w mieście restaurację Shiru Sushi – o tym także napisaliśmy! Nie sposób było nie wspomnieć o finale Szlachetnej Paczki, który odbył się w słonecznym kurorcie oraz o kazimierskim ZDZ, który nieprzerwanie wspiera tę piękną akcję.
Jak zawsze prezentujemy porady – tym razem świąteczne. Zdradzamy jak spędzić zdrowo święta i co króluje na wigilijnych stołach na świecie.
Więcej już Państwu nie zdradzimy.… Jeśli jesteście ciekawi o czym jeszcze napisaliśmy w tym okolicznościowym, wydawanym raz do roku, specjalnym „Tygodniku Ponidzia” zapraszamy po papierową wersję gazety do kiosków Ruchu, sklepów PSS Społem i innych punktów sprzedaży. Życzymy przyjemnej lektury i wielu miłych wrażeń!

Ered.

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com