Staranował przystanek… osobówką!

0

Wczorajszy wieczór zdecydowanie był pełen adrenaliny dla 19-latka z terenu gminy Wiślica. Kierowca osobowego renault wypadł z trasy na łuku drogi w Badrzychowicach (gm. Nowy Korczyn).

wypadek badrzychowice (1)

Zgłoszenie o zdarzeniu buscy policjanci dostali 14 marca, na kilka minut przed 19.30 . Jak poinformował nas Tomasz Piwowarski, oficer prasowy buskiej komendy, kierowca najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych w wyniku czego uderzył w przystanek komunikacji publicznej.

Jak wynika z kolei z przesłanych przez Czytelnika zdjęć, auto nie dość, że rozłożyło wiatę przystankową niczym paczkę zapałek, to jeszcze wylądowało kilkadziesiąt metrów dalej w polu, wraz z resztkami konstrukcji przystanku.

wypadek badrzychowice (2)

-Młodego mężczyznę zabrano do szpitala na badania, bowiem doznał ogólnych potłuczeń. Był trzeźwy. Zdarzenie zakwalifikowaliśmy jako kolizję. Po wszystkim kierowca został ukarany mandatem karnym- podaje rzecznik prasowy policji.

Za przesłanie zdjęć dziękujemy naszemu Czytelnikowi, Panu Wojtkowi. Niech będą one przestrogą dla kierujących, którzy zdecydowanie zbyt szybko przemieszczają się po drogach publicznych.

/kl/

 

wypadek badrzychowice (3)

wypadek badrzychowice

Udostępnij.

Dodaj komentarz