Spora dawka dobrej zabawy, konkursów, konkurencji i atrakcji… w Świętokrzyskiej Polanie

0

20 sierpnia Kompleks Świętokrzyska Polana zaprasza do wspólnego rodzinnego spędzania czasu. W tym dniu na dzieci czeka spora dawka dobrej zabawy, konkursów, konkurencji i atrakcji. Zawita Patrol Eska Summer City i rozda mnóstwo gadżetów. Oceanika, Park Miniatur i Kraina Zabawy z wielkimi dmuchańcami, parkiem linowym, łódeczkami i kulami wodnymi będą czynne do godz. 20.00.

Już 20 sierpnia Kompleks Świętokrzyska Polana przygotował dla dzieci i wszystkich odwiedzających mnóstwo atrakcji z konkursami, gadżetami i zabawami. Będzie modelowanie baloników, zabawy i gry ruchowe, pokaz ogromnych baniek mydlanych z możliwością robienia przez dzieci, oraz pokaz pasty balonowej.

Na polanie przed Oceaniką stanie kącik plastyczny i placyk sportowy z bramką gigant do rzutów piłką, koszykówką, siatkówką, gigant piłkami, bramkami i  klockami przestrzennymi. Dla najmłodszych powstanie specjalny kącik z kolorowymi płotkami i klockami gigant, bujakami, rowerkami, tunelami, namiotami i skoczkami. Każde dziecko będzie mogło wziąć udział w konkursach z nagrodami, dostanie gadżety firmowe i gadżety od Radia Eska.

Nie zabraknie też wspólnych zabaw tanecznych ( np. taniec z gwiazdami, waka – waka, ram tam tam) i zabaw ze sprzętem animacyjnym: liną, chustą, szczudłami, talerzami cyrkowymi, gąsienicą, skokami w workach, z balonami oraz rywalizacji sportowych. Animatorzy będą przeprowadzać doświadczenia i pokazywać przeróżne sztuczki, a każde dziecko dostanie pamiątkową pieczątkę i gadżet.

Przedszkole Zygzak z Kielc przyjedzie na Świętokrzyska Polanę ze swoim robotem Photon, który pomaga przedszkolakom w nauce programowania i voucherami na zabawę w przedszkolu.

O godzinie 13.00 zawita do Kompleksu Patrol Eska Summer City razem z konkursami, zabawami, gadżetami eskowymi i dobrą muzyką.

W skrócie:

  • Oceanika, Park Miniatur i Kraina Zabawy czynne są już od godz. 10.00 do godz. 20.00.
  • Wizyta Patrolu Eska Summer City – od godz. 13.00 do godz. 14.30
  • Animacje dla dzieci – od godz. 11.00 do godz. 18.00
  • Bistro CoNieco z domowymi obiadami – od godz. 11.00 do godz. 19.00
  • Grill Bar z daniami grillowymi i napojami – od godz. 11.00 do godz. 20.00
  • Bar Mesa z daniami typu fastfood i lodami – od godz. 11.00 do godz. 19.00

 

Kompleks Świętokrzyska Polana w Chrustach koło Zagnańska zaprasza do odwiedzenia!

 

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com