Spektakl “Mężczyzna idealny” już 22 października w Busku-Zdroju. Mamy bilety!

0

22 października “Mężczyzna idealny” przeprowadzi terapię śmiechem w Busku-Zdroju! Spektakl odbędzie się w kinie Zdrój (Buskie Samorządowe Centrum Kultury) o godz.18.00. W Busku-Zdroju wystąpi ciekawa obsada: Małgorzata Lewińska, Andrzej Beya-Zaborski, Michał Milowicz, Artur Dziurman. 

bilety do nabycia:

– w BSCK;
– online na stronie: https://biletyna.pl/event/Mezczyzna-idealny-BSCK-kino-Zdroj-Busko-Zdroj-e84957.html

A o czym opowiada spektakl “Mężczyzna idealny?”

Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna, do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy’om, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i bio-genetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą “wyprodukowania” mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej “wyhodować” pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny ideal?nego? Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd, ludzkość nie znała. Profesor usiłuje powstrzymać szaleństwo uczonej koleżanki. Wie, że kształtowanie dowolnych ludzi, poprzez przeszczepianie osobowości – może być zagrożeniem dla całego świata, gdyby ta metoda dostała się w ręce szaleńców, polityków czy generałów. Zaczyna się walka, intrygi, komiczne zwroty akcji i zamiany ról – jest romans, spisek i seans seksterapeutyczny, jest terapia śmiechem [“roz?bierany poker”, jest czworo bohaterów, ale nikt, nie jest tym, za kogo się podaje. Wszyscy kogoś udają. Czy profesor zatrzyma szalony eksperyment? Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje? Czy można przeszczepiać osobowość? Oto pytania, na które odpowiedzą znani aktorzy, w najzabawniejszej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która, zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat…

Zapraszamy na terapię śmiechem!:)

 trailer przedstawienia: https://www.youtube.com/watch?v=9e5alr6FXGc&t=81s

UWAGA!

 Przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs. Tym razem do zgarnięcia będzie 6 darmowych wejściówek na spektakl w  Busku-Zdroju!
Wystarczy, że:

– Wejdziesz na nasz facebookowy profil Tygodnika Ponidzia.

– Odszukasz, polubisz lub zareagujesz na konkursowego posta Spektakl “Mężczyzna idealny” już 22 października w Busku-Zdroju. Mamy bilety! 

– udostępnisz go (publicznie!) na swoim profilu

– w komentarzu oznaczysz osobę, z którą chcielibyście wybrać na kabaret.

Już wkrótce  wyłonimy zwycięzców. Zapraszamy do zabawy.

Udostępnij.

Dodaj komentarz