Śmiertelny wypadek w Młynach

0

Aż sześć zastępów straży pożarnej, zostało zadysponowanych do wypadku jaki miał miejsce 23 października  na drodze krajowej nr 73 w Młynach w powiecie buskim. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła jedna osoba.

Jak informuje Jarosław Baran z KP PSP w Busku-Zdroju, zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych marki renault megane i daewoo matiz,  strażacy otrzymali  około godziny 20.58. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że najprawdopodobniej kierujący matizem jadący w stronę Chmielnika z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym w stronę Buska-Zdroju kierowcą pojazdu marki renault.

Jak dodaje Jarosław Baran,  w wyniku zderzenia kierowca matiza poniósł śmierć, natomiast poszkodowany podróżujący samochodem marki renault został zabrany do szpitala.

Na miejscu zdarzeniu pracowało pięć zastępów z Państwowej Straży Pożarnej (JRG Busko-Zdrój oraz JRG Chmielnik), jak również zastęp z OSP Szaniec.

Działania zastępów Państwowej Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdach, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. /mg/

 

Udostępnij.

Dodaj komentarz