„Ślub od pierwszego wejrzenia” znów na Ponidziu. Ale już nie w Busku!

0

Polski program telewizyjny z nutą kontrowersji powraca. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku pary, które ślubowały sobie miłość, a widzące się po raz pierwszy, robiły to w wyjątkowych wnętrzach sali koncertowej Sanatorium Marconi. Śpieszymy z informacją, że program znów wraca do telewizji TVN, ale i… na Ponidzie. Produkcja programu upodobała sobie nasz region, ale zmieniła jednak „wnętrza” wybierając… równie urokliwe miejsce.
Eksperymentalne śluby zawarły już kolejne pary, najprawdopodobniej znów są to trzy duety nowożeńców, którzy tym razem zobaczyli się po raz pierwszy w… zamku. Z tego, co udało nam się dowiedzieć, stało się to podobnie jak przy okazji poprzedniej edycji w marcu. Ekipa telewizyjna była bowiem widziana przez kilka kolejnych tygodni w centrum miasta, a także w okolicach odbudowanego przed kilkoma laty Zamku Kazimierzowskiego. Nie mamy co prawda potwierdzonej informacji, bo ze względu na tajemnicę programu nikt nie chce się wypowiadać w tej kwestii.
Urzędnicy nie potwierdzają jednak tych doniesień, ich milczenie może być spowodowane koniecznością dochowania tajemnicy. Jednak w Miejsko – Gminnym Centrum Kultury w Stopnicy (w zamkowej budowli) nie tak dawno trwał remont, w czasie którego odmalowywano wnętrza. Ten fakt tylko podsyca plotki, które już zdominowały region. Szczegóły programu są jednak skrzętnie ukrywane. I żadna ze stron nie chce „puścić pary”. Jeśli tylko pojawią się jakieś oficjalne informacje, z pewnością je Wam przekażemy.
/kl/

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com