Serwujemy wiadomości z Ponidzia

0

To będzie drugie, papierowe wydanie „Tygodnika Ponidzia” w bieżącym roku . Zapraszamy zatem (jak w każdy wtorek) do lektury.
„Byli dzierżawcy „Rancha w Wolicy” staną przed sądem”, „Aleksander – najmłodszy mieszkaniec województwa zamieszka na Ponidziu”, „Koszmar sylwestrowej nocy”, „Czwarty Ogólnopolski Tydzień Kariery w buskiej „Budowlance” za nami”- to tylko parę z tematów jakie znajdziecie w czasopiśmie.
Koniecznie zwróćcie uwagę na stronę trzecią. Tutaj przeczytacie o Kabarecie Smile, który przyjedzie do Buska i Jędrzejowa. Napisaliśmy także o wieloletniej tradycji jaką jest noworoczny toast u… marszałka województwa świętokrzyskiego.
Całą stronę poświęciliśmy wiadomościom z Kazimierzy Wielkiej – budżet, rewitalizacja, sylwestrowa zabawa – to tematy wiodące.
Obszernie napisaliśmy także o Nowym Korczynie – świąteczny klimat czuć tutaj do dziś.
Zajrzeliśmy także do Stopnicy… to tu król Kazimierz zamieszkał na nowo! Odwiedzając Stopnicę, mieliśmy okazję porozmawiać z burmistrzem Ryszardem Zychem, a więc nie sposób nie podsumować zeszłorocznych działań w gminie.
Wieści z Pińczowa też znajdziecie w „Tygodniku Ponidzia”. Napisaliśmy m.in. o powiatowym kolędowaniu w klasztorze, wozie dla OSP Włochy czy o zbliżającej się Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.
„Kawka z mleczkiem czy bez?”, „Szyja i dekolt bez skazy’” – te i inne ciekawostki przeczytacie na stronie dziesiątej. Tak, to ta strona, którą lubią czytać szczególnie panie. Z kolei na ostatniej stronie jak zawsze dawka przepowiedni… przeczytajcie zatem co Was czeka w najbliższych dniach. W wolnej chwili możecie rozwiązać krzyżówkę, koniecznie przyślijcie hasło do nas! Może to do Was powędruje książka, która jest nagrodą za poprawne hasło.

Ered.

GRTPN0109s001 kopia

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com