Samochód dla OSP Podolany

0

23 lipca 2017 roku jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Podolanach wzbogaciła się o lekki samochód pożarniczy. W uroczystym przekazaniu pojazdu udział wziął burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka Adam Bodzioch wraz ze swym zastępcą Łukaszem Maderakiem.

auto podolany 3 Po mszy świętej odprawionej w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego ks. Michał Haśnik poświęcił samochód, a następnie prezes Zarządu Miejsko – Gminnego Oddziału ZOSP RP w Kazimierzy Wielkiej dh Adam Bodzioch powitał zgromadzonych gości i wręczył akt przekazania pojazdu  prezesowi OSP Podolany dh Zygmuntowi Lubera.

auto podolany 2Kluczyki i dokumenty trafiły zaś w ręce naczelnika dh Jana Lubery, który z kolei przekazał je kierowcy dh Pawłowi Kołtonowi. Uroczysty akt zwieńczyło zapewnienie, że auto będzie gotowe do niesienia pomocy ludziom w dzień i w nocy.auto podolany 4Rangę wydarzenia podniosła obecność sztandaru OSP Podolany jak i pododdziałów z tej jednostki z komendantem gminnym dh Krzysztofem Wojtasikiem.auto podolany

J.S.

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com