Salon Patrizia Aryton w Busku-Zdroju

0

    Doskonały krój, krawiectwo, ekskluzywna  tkanina oraz szlachetne kolory to najważniejsze atrybuty odzieży, którą już od dziś można nabyć w  Busku-Zdroju.

      27 listopada  w  Busku-Zdroju, przy ulicy Bocznej  4  został otworzony salon ekskluzywnej marki Patrizia Aryton. Jest to rodzinna, polska firma produkcyjna, której jednym z  projektantów mody jest uznany i cieszący się wielką popularnością w  świecie mody, Dawid Tomaszewski

Patrizia Aryton w Busku-Zdroju (7)

Do 2015 roku funkcjonowała pod nazwą ARYTON. W   26 rocznicę założenia firmy, marka  przeszła lifting wizualnej komunikacji. W związku z  czym od 2015 roku nazwa PATRIZIA ARYTON stała się oficjalną nazwą marki ARYTON. Od tego czasu wizerunek marki buduje Patrycja Cierocka, córka założycieli, Danuty oraz Ryszarda Cierockich. Jak poinformowała nas Mariola Kochanek – właścicielka salonu PATRIZIA ARYTON w  Busku-Zdroju,  marka ta istnieje na rynku od  28 lat. Dodatkowo firma  ta została wielokrotnie uhonorowana licznymi nagrodami. Ma na swoim koncie , aż 6 tytułów „Doskonałości Mody” oraz posiada inne liczne wyróżnienia. Jak dodaje pani Mariola, pomysł na otwarcie sklepu tejże marki w Busku-Zdroju nie był przypadkowy.

     – Mieszkam w tym mieście i pracuję, i to właśnie w Busku postanowiłam otworzyć salon Patrizia Aryton. Dlaczego? Ponieważ robiąc zakupy w  różnych sklepach odzieżowych, zauważyłam, że  marka ta wyróżnia się jakością oraz najlepszymi naturalnymi tkaninami . Bardzo dobrze dobrane, szlachetne kolory. Stwierdziłam, że jeśli ja przekonałam się do  produktów tej marki, to uważam, że moje klientki również chętnie będą chciały sięgać po tego typu produkty. W tym roku moja firma obchodzi 20-lecie działalności. To będzie taki prezent dla wszystkich eleganckich pań – mówi pani Mariola Kochanek.

     PATRIZIA ARYTON jako jedyna firma w  Polsce, posiada w kolekcji około 70 płaszczy. Począwszy od płaszczy dyplomatek do rozkloszowanych, skończywszy na tzw. awangardowych. Ponadto w kolekcji oferowanej przez salon znajdziemy szeroki wybór: kurtek, marynarek, klasycznych sukienek, spódnic, żakietów, jedwabnych bluzek, sweterków z  angory, kaszmiru, piękne szale jedwabne, czapki, rękawiczki skórzane, biżuteria, torebki czy portfele.

            Czym wyróżniają się produkty marki Patricia Aryton od innych marek? Jak podkreśla pani Mariola, z  pewnością wysokością jakością i dobrą konstrukcją.

         – Takim chyba najważniejszym argumentem dla kobiety jest to, że wkłada ubranie i ono naprawdę idealnie leży. Równie odpowiednimi argumentami przemawiającymi za,  jest to, że tkaniny kupowane są we Włoszech . Są to najlepsze, wysokogatunkowe tkaniny takie jak: kaszmir, wełna dziewicza, alpaka, wielbłądzia wełna, jedwab naturalny, len, angorazauważa właścicielka butiku.

            Firma Patricia Aryton jest jedną z nielicznych marek, w  których odzież jest szyta w  Polsce. Pani Mariola zaznacza, że jest to główny argument do tego, aby wspierać nasze polskie produkty, nasze polskie firmy.

            – Patricia Aryton to jedyny producent, którego osobiście uznaje i dlatego postawiłam na Patrizie Aryton. To odzież wręcz idealna, nie tylko dla kobiet biznesu, ale i  dla każdej Polki.podkreśla pani Mariola.                                                       

Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 oraz w soboty od 9.00 do 14.00. Zapraszamy na ulicę Boczną 4.

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com