RUSZA AKCJA “ZIMA Z OHP” W WOJEWÓDZTWIE ŚWIĘTOKRZYSKIM

0

Gdzie szukać ofert pracy? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć młodzi ludzie? Odpowiedzi na te pytania udzielą pośrednicy pracy, doradcy zawodowi Ochotniczych Hufców Pracy działających na terenie całego województwa świętokrzyskiego.

Już 12 lutego rusza coroczna akcja “ZIMA Z OHP”. W jej ramach w najbliższych miesiącach w większości powiatów województwa świętokrzyskiego organizowane będą liczne seminaria, spotkania rekrutacyjne z pracodawcami, targi i giełdy pracy, “Dni Otwarte”, warsztaty tematyczne, konsultacje indywidualne badające predyspozycje zawodowe i prelekcje dla osób poszukujących pracy.

Na warsztaty, konsultacje i spotkania informacyjne z doradcami zawodowymi można zgłaszać się do Młodzieżowych Centrów Kariery i Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej.

Konkretnymi ofertami pracy dysponują natomiast Młodzieżowe Biuro Pracy w Kielcach oraz Punkty Pośrednictwa Pracy OHP. Oferty pracy – zarówno krajowe, jak i zagraniczne – pozyskiwane są na bieżąco przez cały rok. Podczas rejestracji wymagany jest dowód tożsamości, a w przypadku osób niepełnoletnich konieczna będzie również zgoda opiekunów prawnych. Młodzież poszukująca zatrudnienia powinna przede wszystkim zadbać o ważną legitymację szkolną, która jest podstawowym dokumentem wymaganym przez pracodawców w przypadku zatrudnienia krótkoterminowego.

OHP przygotowało oferty pracy krótkoterminowej, różnego rodzaju szkolenia i warsztaty, a także szereg przedsięwzięć mających na celu aktywizację młodzieży na rynku pracy. Szczegółowe informacje o terminach i tematyce organizowanych przedsięwzięć można znaleźć na stronie www.swietokrzyska.ohp.pl . Wszelkich informacji udzieli Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Kielcach.

Adresy wszystkich lokalnych jednostek Ochotniczych Hufców Pracy w województwie świętokrzyskiego znajdują się na stronie www.swietokrzyska.ohp.pl w zakładce nasze jednostki.

Dane kontaktowe do jednostek pośrednictwa pracy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Kielcach:

  1. Młodzieżowe Biura Pracy w Kielcach (41) 342 67 57, e-mail: mbp.swietokrzyska@ohp.pl
  2. Punkt Pośrednictwa Pracy w Jędrzejowie (41) 386 30 85, e-mail: ppp.jedrzejow@ohp.pl
  3. Punkt Pośrednictwa Pracy we Włoszczowie (41) 394 22 95, e-mail: ppp.wloszczowa@ohp.pl
  4. Punkt Pośrednictwa Pracy w Kazimierzy Wielkiej (41) 350 10 70, e-mail: ppp.kazimierzawielka@ohp.pl
  5. Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Opatowie (15) 868 45 10, e-mail: ppp.opatow@ohp.pl
  6. Młodzieżowe Centrum Kariery w Ostrowcu Świętokrzyskim (41) 265 16 85, e-mail: mck.posrednictwo_ostrowiec@ohp.pl
  7. Młodzieżowe Centrum Kariery w Pińczowie tel. (41) 376 60 78, e-mail: pinczow@ohp.pl
  8. Młodzieżowe Centrum Kariery w Busku- Zdroju tel. (41) 370 82 84, e-mail: busko@ohp.pl

 

 

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com