Rusza III edycja Święta Piwa w Busku- Zdroju

0

Już po raz kolejny w Busku-Zdroju poczujemy się jak na prawdziwym Oktoberfeście! W przedostatni weekend września, Hotel Bristol zaprasza na Święto Piwa! – To jedyna taka impreza w regionie, która zabierze Was w bawarskie klimaty – informują organizatorzy.

Aby  w pełni wykorzystać ostatnie ciepłe dni lata i pierwsze dni jesieni, hotel Bristol Art & Medical SPA już po raz trzeci organizuje Buski Oktoberfest. Podczas tegorocznych buskich dożynek chmielowych –  będzie można spróbować piwa aż z 13 Browarów oraz potraw z grilla nie tylko z Polski, ale z całej Europy.

buski oktoberfest

– Podobnie jak w latach poprzednich, podczas dwudniowego wydarzenia będzie można usłyszeć bawarskie aranżacje muzyczne, a w przerwach pomiędzy koncertami będzie można zapoznać się z tradycjami święta oraz ciekawostkami na temat piwa, o których opowiedzą eksperci branży piwowarskiej. Będzie mnóstwo konkursów, zabaw, a także warsztatów – zachęca Magdalena Paszowska z BRISTOL  ART & MEDICAL SPA w Busku-Zdroju.

A co w programie? Otóż: – piwa z 13 różnych browarów, tańce w rytm bawarskiej muzyki, świeże i pachnące precle, grillowane przekąski prosto z Bawarii, konkursy z nagrodami (wbijanie gwoździ, picie piwa na czas przez słomkę itd…),  nauka jodłowania i wiele,  wiele innych atrakcji – czytamy w programie imprezy.

W ubiegłym roku święto piwa odbiło się głośnym echem i przybyły tłumy. Jak będzie w tym roku? Przekonamy się już 23 oraz 24 września. Impreza, którą już dziś gorąco polecamy,  odbędzie się na parkingu przy budynku hotelu Bristol w Busku-Zdroju.

Oczywiście nie może Was zabraknąć! Wstęp bezpłatny! Zapraszamy już od godziny 12.00! Tygodnik Ponidzia będzie sprawował patronat nad wydarzeniem. /M.G./

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com