Prosto z Ponidzia dla Czytelników

0

Zaczynamy kolejny tydzień. A jak rozpocząć go najlepiej? Od filiżanki kawy i z dawką najważniejszych wiadomości z Ponidzia. Czyli w ręku z… „Tygodnikiem Ponidzia”. Już jutro (wtorek, 17.07.2018r.) nowe wydanie czasopisma, a Państwo koniecznie muszą je mieć!
Sezon piknikowo-jubileuszowy w pełni. Sąsiedzka biesiada w Pasturce, jubileusz strażacki w Młynach i Boguciach, 30-lecie kapeli Działoszacy – to tylko parę imprez, z których zamieściliśmy dla Państwa relacje na łamach czasopisma.

Podążamy dalej szlakiem buskich sołectw. Tym razem opowiadamy na co został wydany budżet sołecki w Wolicy i Kawczycach. A co słychać w Widuchowie? Teren wokół świetlicy w tej miejscowości sporo się zmienił. A to za sprawą budżetu obywatelskiego…

Zajrzeliśmy do gminy Bejsce, aby zebrać najważniejsze informacje z tego terenu. Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze w Dobiesławiach, Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Bejsce, prace na boisku, budowa przydomowych oczyszczalni – to kilka z wiodących tematów.

Dużo dzieje się w Gminie Gnojno, gdzie ostatnio wójt otrzymał jednogłośnie absolutorium.
Sporo będzie o inwestycjach jakie mają miejsce w tej miejscowości – czytaj na stronie ósmej. Z kolei na stronie trzynastej, ostatnia już część „Szwajcarskich pejzaży jak z bajki….”. Polecamy uwadze.
Nie zabrakło także „Tygodnia w Starostwie”. Starosta buski opowiada o wynikach matur jakie osiągnęły szkoły prowadzone przez powiat buski.

A na koniec będzie o naszej redakcji, wyróżnionej przez biskupa i wójta. Jesteście ciekawi co to za wyróżnienie? Koniecznie sprawdźcie w papierowym tygodniku.
Więcej nie zdradzamy, a Państwa zapraszamy do lektury prosto z Ponidzia.

Red.

GRTPN0717s001 kopia

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com