Prace idą zgodnie z planem

0

Na terenie pińczowskiej oczyszczalni ścieków trwają szeroko zakrojone prace modernizacyjne. Imponujący projekt dofinansowany z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej objął szereg prac, które zmierzają w kierunku unowocześnienia gospodarki ściekowej w Pińczowie.

Wszystko idzie zgodnie z harmonogramem. Poszczególne założenia projektu realizowane są w terminie, wygląda więc na to, że całość zakończy się w zaplanowanym czasie. Warto tu także dodać, że co miesiąc przesyłamy szczegółowe sprawozdania do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dotychczas nie było żadnych zastrzeżeń” – mówi Andrzej Głogowiec prezes Wodociągów Pińczowskich.

W środę 8 sierpnia plac budowy odwiedził burmistrz Miasta i Gminy Pińczów. Gospodarz gminy, wraz z prezesem Głogowcem, Jadwigą Stelmaszyńską i przedstawicielem wykonawcy przyjrzeli się z bliska postępom prac.

„Jestem zadowolony z tego, co widziałem. Cieszy fakt, że udało nam się pozyskać tak duże fundusze na realizację projektu. Cieszy tym bardziej, iż skorzystają na tym wszyscy mieszkańcy miasta, a także goście i turyści, nie wspominając już o środowisku naturalnym. Nie ma żadnych opóźnień, co pozwala mieć nadzieję, że całość zakończy się w terminie objętym umową” – podkreśla Włodzimierz Badurak, burmistrz Miasta i Gminy Pińczów.

Co aktualnie dzieje się w modernizowanym obiekcie? O tym czytaj w aktualnym wydaniu Tygodnika Ponidzia (nr 33.)

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com