Poznajmy naszych radnych

0

Drodzy Czytelnicy. Niniejszym rozpoczynamy cykl prezentacji radnych Rady Powiatu w Pińczowie. Dlaczego zdecydowali się na kandydowanie, co chcieliby zrobić, jako radni, w jakich komisjach pracują… Dzięki tym prezentacjom poznamy odpowiedzi na te i kilka innych pytań. Serdecznie zapraszamy do lektury, a zaczynamy od pań, które łączą dwie bardzo ważne sprawy; obydwie przez lata pracują z młodzieżą szkolną, obydwie także poświęcają ogrom swego prywatnego czasu na działalność społeczną i charytatywną.

Irla Jadwiga

 

Jadwiga Irla. Urodzona i zamieszkała w Bogucicach. Związana ze swoją rodzinną miejscowością nie tylko sercem, ale także pracą i działalnością społeczną. Magister biologii. Ukończyła ponadto wiele form doskonalenia zawodowego uprawniających do nauczania wielu innych przedmiotów; m.in. matematyki czy ochrony środowiska.

Więcej w papierowym wydaniu “Tygodnika Ponidzia”.

 

Hanna Mitka-Marszalik - male
Hanna Mitka – Marszalik
. Pińczowianka z urodzenia i zamieszkania. Kocha to miasto i jego mieszkańców, ale nade wszystko kocha pracę z młodzieżą, której poświęciła cale swoje zawodowe życie (i pół prywatnego, przyp .red.) Po ukończeniu szkoły podstawowej pani Hanna wybrała naukę w pińczowskim Liceum Ogólnokształcącym im. H. Kołłątaja.

Więcej w papierowym wydaniu “Tygodnika Ponidzia”.

Udostępnij.

Dodaj komentarz