Powiększone wydanie papierowe

0

Już jutro (wtorek, 9 października) do sprzedaży trafi powiększone papierowe, wydanie czasopisma. Na 24. stronach znajdziecie informacje bieżące z regionu Ponidzia. Ale nie tylko, na łamach zaprezentują się dla naszych Czytelników niektórzy z kandydatów na burmistrzów i wójtów. Oprócz tego znajdą Państwo także sylwetki niektórych kandydatów do rad gminnych jak i do rad powiatowych. Poznajcie ich zatem bliżej.

A co z bieżących informacji? Świętokrzyskie Anioły Dobroci przyznane, a my wiemy do kogo powędrowała statuetka! Napisaliśmy także: o nauczycielach dyplomowanych z Ponidzia, znanych i lubianych, którzy gościli w Busku, marszu różowej wstążeczki w Busku. Nie sposób było nie wspomnieć o poszukiwaniach alianckiego samolotu…

Będą także krótkie wywiady – jeden z marszałkiem Adamem Jarubasem, a drugi ze starostą buskim – Jerzym Kolarzem. Z kolei obszerny, ciekawy wywiad przeczytacie z burmistrzem Pińczowa – Włodzimierzem Badurakiem.  Napisaliśmy także o inwestycjach na Ponidziu – kanalizacja w Szczaworyżu, remont drogi w Sępichowie, nowa droga w Błotnowoli…

Duuużo ciekawych informacji przeczytacie z gminy Wiślica i gminy Stopnica. Ależ tu się działo przez minione lata! Warto przeczytać.

Nie zapomnieliśmy o ekosrażnikach, też oczywiście są i znów podpowiadają jak dbać o czyste powietrze. Nie zabraknie także życzeń skierowanych do nauczycieli.

Pomimo powiększenia czasopisma o 8 stron, cena gazety nie ulega zmianie. Zapraszamy do lektury.

Zespół redakcyjny

01 na 9 października 2018 kopia

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com