Poszukiwany w Krakowie, zatrzymany w Busku – Zdroju

0

Policjanci z ogniwa patrolowo – interwencyjnego z buskiej komendy, zatrzymali dzisiaj 45 – latka. Mężczyzna był poszukiwany przez policjantów z Krakowa z uwagi na zasądzoną karę 2 lat i 4 miesięcy pozbawienia wolności. Dodatkowo okazało się, że jest on podejrzany o popełnienie kilku oszustw na terenie całego kraju. Zatrzymany już został przewieziony do najbliższego zakładu karnego.
105-67960

Dziś buscy policjanci uzyskali informację, że w jednym z hoteli na terenie miasta może przebywać  mężczyzna, który jest poszukiwany przez Policję. Osoba zgłaszająca poinformowała, funkcjonariuszy, że jeden z gości poproszony o zapłatę za usługi, zawsze przedłużał pobyt. Kiedy personelowi wydało się to podejrzane, sprawdzili mężczyznę na stronie internetowej Komendy Głównej Policji i okazało się, że jest on poszukiwany przez policjantów z Krakowa. O tych ustaleniach zostali powiadomieni buscy policjanci. Natychmiast na miejsce zostali skierowani stróże prawa, którzy zatrzymali 45 – latka.

105-67961

Mundurowi potwierdzili, że mężczyzna ma do odbycia 2 lata i 4 miesiące kary pozbawienia wolności. Ustalili też, że jest on poszukiwany przez kilka jednostek Policji z całego kraju i jest podejrzany popełnienie kilku oszustw. Mężczyzn już został przewieziony do najbliższego zakładu karnego.

105-67959

Dzięki zainteresowaniu i zdecydowanemu działaniu, nie doszło do popełnienia przestępstwa na szkodę hotelu i zatrzymany został poszukiwany mężczyzna. Za oszustwo, kodeks karny przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności. 

Opr. T.P/ Źródło: KPP Busko-Zdrój

Udostępnij.

Dodaj komentarz