Ponidziańskie zespoły w walce o Puchar Polski

0

Wciąż mamy okazję oglądać ponidziańskie zespoły w Okręgowym Pucharze Polski na szczeblu ŚZPN. Jesteśmy po dwóch rundach. Kto z „naszych” pozostał jeszcze w rozgrywkach?
Po pierwszej rundzie z Okręgowym Pucharem Polski pożegnał się już zespół Zorzy Tempo Pacanów (A-klasa), Victorii Skalbmierz (B-klasa).

mecz Tygodnik Ponidzia
Dużym zaskoczeniem jest B-klasowy zespół GKS Imielno, który w pierwszej rundzie pokonał team z Pacanowa, a w drugiej rundzie pokonał swojego rywala z A-klasy, Piasta Chęciny i to aż 4-1. Świetnie poradziła sobie też Wisła Nowy Korczyn (A), która pokonała 4-2 zespół Polan Pierzchnica (O- klasa okręgowa). Dużo emocji przysporzył też mecz Nidzicy Dobiesławice (A) z Zenitem Chmielnik (O). W regulaminowym czasie gry zakończył się on remisem 2-2. Rzuty karne zadecydowały o tym, że to Nidzica przechodzi dalej.
Niestety, w kolejnej rundzie Pucharu Polski nie zobaczymy już zawodników Strzelca Chroberz. B-klasowi piłkarze przegrali mecz na własnym boisku z zespołem Piasta Stopnica występującym w klasie okręgowej. Pierwsza połowa tego meczu wcale nie wskazywała na wyższość bardziej doświadczonego zespołu. W drugiej jednak stopniczanie rozgromili Strzelec aż 3:0. Na uwagę zasługuje fakt, że zespół z Chrobrza kończył w dziesiątkę. W czwartej kolejce piłkarskiej jesieni Strzelec przegrał z GKS Imielno 4-1. To pierwsza przegrana ligowa zespołu w tym sezonie. Piast Stopnica również nie popisał się w lidze, przegrywając z Zenitem na wyjeździe 2:0. /kl/

Udostępnij.

Dodaj komentarz