Ponad dwieście dzieci uczestniczyło w wielkim „Mikołajkowym Graniu” FA.

0

Ogromne emocje, wspólna gra w systemie „każdy z każdym”, a przede wszystkim dobra zabawa. Tak najkrócej przedstawia się bilans dwudniowego piłkarskiego turnieju, który odbył się w Busku-Zdroju w pierwszy weekend grudnia. Jak poinformowała nas Katarzyna Adamczyk-Kulczycka, mikołajkowy turniej był nie tylko świetną zabawą dla podopiecznych, ale i doskonałą okazją do sprawdzenia nabytych już umiejętności piłkarskich dużej grupy milusińskich.

Weekendowe zmagania piłkarskie, w których udział wzięły trzy drużyny  z sieci szkółek Football Academy z Buska, Chmielnika oraz Pińczowa, odbyły się 2 i 3 grudnia, w hali sportowej Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku-Zdroju. Jak poinformował nas Piotr Zawadziński, ponad dwustu adeptów dziecięcego piłkarstwa, z czterech roczników 2009-2006, biegało po parkiecie hali i rywalizowało w bardzo sportowej atmosferze pod okiem swoich trenerów.

Pierwsze mecze  w ramach Turnieju Mikołajkowego, rozegrane zostały…więcej czytaj w papierowym, świątecznym wydaniu Tygodnika Ponidzia

Udostępnij.

Dodaj komentarz