Pomóż ustalić sprawce przestępstwa drogowego

0

Komenda Powiatowa Policji w Pińczowie zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu danych osoby podejrzewanej o oddalenie z miejsca wypadku drogowego bez udzielenia pomocy osobie poszkodowanej.

3 listopada 2017 r. ok. godz. 16.30 w miejscowości Podłęże na drodze wojewódzkiej relacji Pińczów – Kielce doszło do potrącenia rowerzystki, która doznała obrażeń ciała. Kierujący, który brał udział w zdarzeniu nie udzielając pomocy poszkodowanej oddalił się z miejsca wypadku. Działania zaangażowanych w sprawę policjantów doprowadziły do ustalenia m-ki pojazdu, który najprawdopodobniej brał udział w zajściu. Policja podejrzewa, że był to samochód m-ki SSANGYONG KORANDO III rok. prod. 2010-2017 w kolorze ciemnozielonym, srebrne relingi dachowe, srebrne alufelgi. Pojazd może mieć uszkodzenia prawej strony karoserii oraz zewnętrznego, prawego lusterka.

Do chwili obecnej nie zostały ustalone personalia podejrzewanego kierowcy. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek ważne dla sprawy informacje o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pińczowie ul. Floriańska 4, tel. 041 358 12 05, email: pinczow@ki.policja.gov.pl albo inną najbliższą jednostką Policji..

Opr. D.S
Źródło: KPP w Pińczowie

Udostępnij.

Dodaj komentarz