Policja poszukuje zaginionego

0

Komenda Powiatowa Policji w Busku – Zdroju poszukuje 47 – letniego mieszkańca gminy Busko – Zdroju. Dariusz Wesołowski w dniu 16 marca 2018 roku wyjechał do pracy na terenie Niemiec. W dniu 1 kwietnia br. zrezygnował z pracy i od tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Dariusz Wesolowski_po_edycji
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju prowadzą poszukiwania zaginionego Dariusza Wesołowskiego. 47 – letni mieszkaniec miejscowości Palonki w gminie Busko – Zdrój, w dniu 16 marca 2018 roku wyjechał do pracy, do miejscowości Mötzow na terenie Niemiec. Zaginiony w dniu 1 kwietnia br. zrezygnował z pracy i zamierzał powrócić do Polski. Po raz ostatni widziany był na dworcu kolejowym w miejscowości Brandenburg, w Niemczech. Od tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną, nikt nie wie gdzie aktualnie przebywa.

Jeśli ktoś widział lub zna miejsce pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Busku – Zdroju pod numerem telefonu 41 378 92 00, numerem alarmowym 997 lub 112 na terenie całego kraju.

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com