Piłka w grze… dla Ali!

0

Piłka ręczna
Rozgrywki w ramach Małopolskiej Ligi Seniorów dobiegają końca. Przed buskimi drużynami: PMOS Busko i HLB Buskowianka ostatnie mecze w tej serii MLS.  
W miniony weekend, 23 kwietnia, podopieczni Grzegorza Owsińskiego zagrali z Piastem Skawina (27:40), a team Janusza Świętonia stanął do walki z Krakowiakiem Kraków (20 :26).

Tabela MLS –  Źródło: www.mzpr.pl
tabela-26.04                                                                
Parę dni przed sportowymi wydarzeniami, Klub Handbalove Busko poinformował nas, że niedzielne rozgrywki nie będą takie jak zawsze… To właśnie wtedy zorganizowano akcję charytatywną, w którą zaangażowało się Handbalove Busko – dla busczanki, Alicji. To również buski klub sportowy nadgłosił sprawę i zebrał liczne przedmioty na aukcję. Dziewczynka cierpi na glejaka mózgu i potrzebuje naszej pomocy! Były licytacje i masa młodych wolontariuszy włączonych w całość przedsięwzięcia. Zebrana kwota ma być przeznaczona na leczenie Ali w Centrum Protonoterapii w Monachium.
HLB-Krakowiak29
Dziś o akcji informujemy krótko, gdyż szczegóły nie są jeszcze nam znane, ale organizatorzy zapowiadają, że kolejne tuż, tuż! W planach jest m.in. kiermasz, występ zespołu Zlepce oraz inne… Więcej informacji podamy wkrótce.HLB-Krakowiak31
Organizatorem zbiórki była Szkoła Podstawowa nr 3 w Busku-Zdroju pod patronatem fundacji “Zdążyć z Pomocą”, która wspólnie działała z KS Handbalove Busko.

et

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com