„Ostra Jazda” w Busku-Zdroju. Konkurs zakończony!

0

Ostra jazda to brawurowa komedia Norma Fostera z nieoczekiwaną pointą i znakomitą gwiazdorską obsadą. Już 21 października sztukę będzie można zobaczyć w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.

Co się dzieje kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią bohaterowie „Ostrej jazdy”, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty. Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich „aktorów” i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy!

Spektakl Ostra jazda - Busko

Wszystko zaplanowane jest w szczegółach…ale jak to w życiu bywa, a w komedii to już na pewno,  nie wszystko jest takie jakie na pozór wygląda. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje, a to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez.

„Ostra jazda” to spektakl z repertuaru Teatru Komedia z Warszawy! W obsadzie znaleźli się: Marta Wierzbicka , Katarzyna Żak, Mirosław Baka, Jan Jankowski oraz Przemysław Sadowski..

My już dziś, mamy do rozdania aż 8 biletów na spektakl. Wystarczy, że kupisz wtorkowe wydanie Tygodnika Ponidzia, wytniesz znajdujący się tam specjalny kupon i przyniesiesz lub wyślesz go do naszej redakcji. To tylko 3 kroki, aby wziąć udział w losowaniu i otrzymać bilet na spektakl „Ostra Jazda”. Rozstrzygnięcie – 18 października!

Zapraszamy, Buskie Samorządowe Centrum Kultury – 21 października o godz. 18:00

Bilety w cenie: parter 70 zł, balkon 50 zł. do nabycia: w kasie kina w Buskim Samorządowym Centrum Kultury przy ulicy Mickiewicza 22 lub pod numerem telefonu: (41) 370 54 00. Więcej na http://www.bsck.busko.pl.

Kup też na: http://biletyna.pl/event/Ostra-Jazda-spektakl-Teatru-Komedia-w-gwiazdorskiej-obsadzie-BSCK-kino-Zdroj-Busko-Zdroj-e57731.html

 

 

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com