Opowieści o narodzinach dzieciątka

0

Jasełka zawładnęły gminą Nowy Korczyn. W punktach przedszkolnych oraz szkołach podstawowych, historia Marii i Józefa zaczęła żyć na nowo. Wszystko za sprawą młodych aktorów. Na bożonarodzeniowych spektaklach obecna była oczywiście liczna publiczność.
Brzostków.
22 grudnia w Punkcie Przedszkolnym w Brzostkowie czuć było nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Tego dnia do placówki licznie przybyli goście, którzy wspólnie kolędowali z najmłodszymi. Baaa, zaproszeni otrzymali nawet instrumenty. Tak oto kolęda tego dnia niosła się przez cały Brzostków…

Jakby tego było mało najmłodsi na tę okazję przygotowali specjalne pierniczki. Te, ozdobili sami!
To nie koniec świątecznych widowisk w Brzoskowie. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Brzoskowie… więcej w papierowym wydaniu “Tygodnika Ponidzia”

Nowy Korczyn
Świątecznego klimatu nie zabrakło również w Punkcie Przedszkolnym w Nowym Korczynie. Tutaj, 20 grudnia w pięknie udekorowanej sali zebrali się bliscy przedszkolaków, aby podziwiać jasełka przygotowane przez najmłodszych. Po przedstawieniu, dyrektor placówki i wójt Nowego Korczyna złożyli wszystkim najlepsze życzenia.

Zgodnie z coroczną tradycją, jasełka odbyły się także w Publicznej Szkole Podstawowej w Nowym Korczynie. Magie świąt… więcej w papierowym wydaniu “Tygodnika Ponidzia”

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com